Sotsid soovitasid hääletada kohalike kandidaatide poolt

Sotsiaaldemokraatide esinumbri Madis Kallase (paremal) ja kandidaadi Neeme Suure sõnul on piirkonna esindatus riigikogus oluline. Foto: Malle-Liisa Raigla

Sotsiaaldemokraatide esinumbri Madis Kallase (paremal) ja kandidaadi Neeme Suure sõnul on piirkonna esindatus riigikogus oluline. Foto: Malle-Liisa Raigla

Laupäeval kohtusid sotsiaaldemokraatliku erakonna riigikogu kandidaadid läänlastega. Ehkki kohtumisele olid lubanud tulla viis Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa kandidaati, oli neid kohal neli.

Rahvaga kohtuma olid tulnud kandidaadid kolmelt saarelt – Madis Kallas Saaremaalt, Reili Rand Hiiumaalt ja Maris Jõgeva Vormsilt – ning Neeme Suur mandrilt.

Kandidaate kuulamas oli 13 inimest, peamiselt pensionärid, neile lisaks ajakirjanik. Vahepeal tulid vestlusruumi vanemate tähelepanu nõudma ka Jõgeva ja Kallase lasteaiaealised lapsed.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!

8 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Noor penskar
1 kuu tagasi

Tõesti ei tule meelde,miks nad Läänemaa elanikele korda peaks minema.

EKRE-l saalid rahvast täis
1 kuu tagasi

Enneolematu edu, kui koguni 13 inimest tuli neid kloune vaatama.

Kaino
1 kuu tagasi

Vähevõitu jah kuidagi. Sotsid peaks lubama ka midagi suurt, suured toetused ja suured pensionid jne. Nagu need refi omad lubavad mitte kunagi ei anna vabadust käest. Vot sedasi tuleb hämada!

Kaidu
1 kuu tagasi

Mina enne suurt ei vali kui vähemalt ühte asja näeks mida ta lubanud on eelnevatel aastatel ja tehtud ka on saanud. Hetkel ei meenu suurt midagi, ainult tühi loba.

Kaino
1 kuu tagasi

Huvitav nähtus on see, et eestlane ei taha sotse üldse valida, kas selle erakonna nimi meenutab vist kuidagi seda suure liidu aega või misasi on, sest põhjanaabrid, mõlemad põhjanaabrid meil ainult sotse valivadki ju, aastakümneid juba, sest kes ei tahaks paremini elada ja mitte vaesuses vireleda. Sotsidega saavad vähemalt kindlad olla, et kui tööd pole või ei viitsi käia, siis nälga päris ei jää. Meil aga valivad uhke näoga seda ettevõtluse toetavat erakonda olemata ise ettevõtja ja siis kurdavad oi elekter on kallis ja vorst on kallis. Nohh kus teie aru siis on?

To Kaino
1 kuu tagasi
Reply to  Kaino

Närilised ei toeta enam isegi ettevõtlust, saatsid nad alles hiljuti oma muredega kuupeale ja ütlesid, et saagu ise hakkama. Läänemaa toetamisest ei hakka rääkimagi, kõik projektid lasid nad peatada.

Kaino
1 kuu tagasi
Reply to  To Kaino

Seda küll jah. Ma ise veel mõtlen kas valida sotsid või ekre. Ühtepidi oleks hea kui toetuseid suurendataks, teistpidi jällegi sotsid ekrega kindlasti koos valitsuses olla ei saa ega tahagi vast, kuid toompeal peab olema kaos ja pidev vastandumine. Nii et siiski vist jääb valik ekre kasuks.

wanted
1 kuu tagasi

kas selliseid me tahamegi