Lääne-Nigula võimuliit läks vallavanemat valides lõhki

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Kohtumine valijaga. Kandidaat Aivar Riisalu (esiplaanil vasakult) ja Ago Kirsipuu ning kandidaat Merle Mäesalu ja Elvo Leppmaa sõjanõu pidamas. Foto: Urmas Lauri

Kohtumine valijaga. Kandidaat Aivar Riisalu (esiplaanil vasakult) ja Ago Kirsipuu ning kandidaat Merle Mäesalu ja Elvo Leppmaa sõjanõu pidamas. Foto: Urmas Lauri

Lääne-Nigula volikogu otsustas kolmapäeva õhtul üsna üksmeelselt, et uueks vallavanemaks saab Kullamaa juurtega ärimees ja poliitik Aivar Riisalu.

Riisalu poolt hääletas 20 saadikut, tema vastaskandidaat Merle Mäesalu sai viie volikoguliikme toetuse.

„See ei saa kindlasti olla unistuste amet, aga see on väärikas väljakutse,” ütles Riisalu volikoguliikmetele.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Vanake Hottabõts
Vanake Hottabõts

Eks see Riigikogu valimisteni üks äraolemise koht ole. Ei usu, et ta vallale mingit lisakasu toob. Eks me pea ikka ise hakkama saama. Ise tahtsime-ise saime, olgem siis rahul.

barmalei
barmalei

Rahvas valis volikogu. Volikogu otsustas, et vallavanem valitakse konkursi teel. Vallavanem on valla tegevjuht, kes allub volikogule ja viib ellu volikogu otsused.

Endel, 85
Endel, 85

Rahvas on oma valitud valitsust väärt!
Nagu mujal Eestis, nii ka Läänemaal- suur suu ja tühi tegu

kah valija
kah valija

Vana, mida sa jälle nutad? Tea, et rahvas pole valinud mingit valitsust, ei riigile, ei omavalitsusele. Rahvas valis riigikogu, või siis volikogu ja nemad panevad paika täitevvõimu – valitsuse. Kui Lääne-Nigula volikogu leidis, et hr Riisalu on parim kandidaat nende valimislubaduste realiseerimiseks, siis kõik peks olema ju OK, mida teie siin veel vingute? Vaadake peeglisse, te ju valisite sellise volikogu ja kui midagi on viltu, siis süüdistage endid.

anonüümne
anonüümne

Riisalu riiu toob.Piirsalu piirid paneb,ja alles Priisalu priiuseni välja veab.

Kübe
Kübe

Sama palju, kui ta on laulja, on ta ka poliitik…

Mikk
Mikk

Teadke, et Riisalu ei pea olema poliitik, tema peab olema poliitikute (volikogu) käsutäitja. Kui hästi või halvasti ta poliitikute otsuseid täidab, saavad poliitikud otsustada.

Ohh,oo
Ohh,oo

Pigem ikka vastupidi. Lääne-Nigula vald on lõhki peale neid ühinemisi ja uut verd oli vaja.

Aga
Aga

kuhuu on jäänud agaa Sulev Vare?

valija
valija

Ärkasid või? Kus sa elanud oled?

Jaan
Jaan

Nüüd saate oma tuulikud kindlasti kätte.

Nojah
Nojah

Kihu need tuulikud tuleks siis ehitada? Ida virumaale? Siis kandub ka kasum sinna. Võite ka kõrge hinnaga norrast osta kuni ta teie sõltaseks saamise järel hinna kättesaamatuks tõstab. Pole mudagi hullemat rumalast rahvast.

Noor
Noor

See on küll hea.

eestlane
eestlane

Fekalisti valimine tähendab stagnatsiooni ja kesikute korruptsiooni-valitsemise juurutamist valda. Nii ei saagi kunagi sit.st välja.

Jass
Jass

Vähemalt nüüd on oodata MeieMeest Taebla Jaanipäeval laulmas

susver küll
susver küll

,palun EI.

taskust
taskust

“Midagi muutma ei hakka” – hea, mõnus, soe – äraolemise koht.
Suur vald uuesti tükkideks, osavallad oma juhtide ja palkadega ametisse. Raha lasristamine. Liitmise mõte oli jupsmeistrite arvu vähendamine, nende arvelt raha kokkuhoid, nüüd alustame uuesti. Lõikame tordi lahti ja maksame kõik kinni.

Mõtlik
Mõtlik

ˇKole küll kui midagi ei muutu! Mõni koht jääbki unustusehõlma ja kestab vaikelu kuni kõik hääbub.

wpDiscuz