Video: Posti tänava hetkeseis

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

1. detsember 2021. Hetkeseis. Foto: Urmas Lauri


Video: Urmas Lauri

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
otsin meest.
otsin meest.

Tere.

uskmatu Toomas
uskmatu Toomas

Ei tea kirjutab “Tähtaeg tähtaeg, kuule inimene mine lase arsti juures kontrollida ennast. Mis krdi tähtaega sa taga ajad? Idioot rsk,”
Kahju kui inimesed võtavad sõna teemadesl mida nad ei valda.Kui pakkujal on võimalus tähtajaga mängida siis on talle loodud kunstlik konkurentsieelis aga konkurentsi eelise loomine heidab varju riigihanke korraldajatel ja eeldab korruptsiooni ?
Nii lihtne see asi onngi !

Mida v
Mida v

Sa jäid ilma millestki? Või niisama targutad? Huvitav milline konkurent teeb haljastust ja asfalteerimist, kui maa on külmunud?

kilplased
kilplased

milleks kogu see jama, piisanuks ainult uuest kõnnitee kattest

N61
N61

töö käigus korrastati ka teealused trassid, mis olid ju vägagi aegunud

Huvitav naljatilk
Huvitav naljatilk

Et sõiduteeäär täis palistatud parkivate sõidukitega ja jalgratturid veel lisaks ukerdamas on ees. Ja selline olukord oli normaalne teiemeelest!? Egas siis teekatte pärast ainult sellist muutust ette ei võetud, mõelge peaga!

Sass S
Sass S

Kui pea tühi siis millega ikka mõtelda .

sellisel
sellisel

teeehitusel vahetatakse tavaliselt ka teealune torustik uueks ja neid firmasid pole ju ainult üks, kelle torud ja juhtmed tee all peidus on. Saate uued lehtpuud ja kojameestel tööd jätkub, kahju et okaspuud eriti linnaelu ei kannata. eks lehtes puud tarbivad rohkem seda va süsihappegaasi ka, anna ainult kätte.

Kati Nõdra
Kati Nõdra

Naljanumber. Ebaproportsionaalne koomiks.

Oeh
Oeh

Kitsas kivine tänav, väiksed madalad majad…
Kõnniteed on nii laiad, et nüüd võib iga maja ette välikohviku püsti panna.

Nojah, aga
Nojah, aga

Sellest võiks ikka aru saada, et kõnniteega samal tasapinnal on ette nähtud ka kergliiklustee. Sõidutee laius on 6,5 meetrit. Kui teil on laiem sõiduk, siis sellega peatönaval sõita ei soovitaks, jääge ikka põllule.

potjomkin küla ehitus
potjomkin küla ehitus

nagu ma aru saan siis varsti hakatakse jää peale asfalti panema. Kiltsi teel juba pannakse

Majaomanik
Majaomanik

Ei saa ei saa aru,kui vähegi võimalik,siis tänapäeval tehakse teeehitust aastaringselt.

Just nii.
Just nii.

Talv saabus ootamatult ja tee ehitus jääb ootama kevadet. Ilmad külmad ja takistavad teeremonti. Kui lumi sulanud ja maapind pehme ja kevad päike paistab,siis jätkub töö.

Nimi
Nimi

Lubatud oli, et jaanuari lõpuks on valmis. Kas tõesti need klounid ei tea, et Eestis on ka selline aastaaeg nagu talv?

Just nii.
Just nii.

Just nii,et lubati jaanuari lõpus lõpetada remont. Aga ootamatult muutusid ilmad detsembri alguses külmaks ja lund hakkab ka veel sadama. Uskumatu lugu ju eestimaal.

Oeh
Oeh

Kes oskas arvata, et see rohepööre nii kiiresti mõjuma hakkab.

nimi
nimi

Tahaks kohe näha mis seal talvel saama hakkab. Eelnevatel talvedelgi pole suudetud lund ära tassida ja teeääri puhtana hoida. Täna nähes väikest sõiduautot möödumas veoautost ei ütleks küll et kiirusepiirang 30km/h midagi päästab, see ju ruumi juurde ei tekita 😀 Ja paraku kaubavedu peab ka edaspidi toimima. Eks siin hakkab veel nalja saama ma ütlen.

Kai.
Kai.

Ootan ka huviga mis reaalselt toimuma hakkab? Autod, bussid, kaubaautod ei kao ju peatänavalt kuhugile. Pigem aastatega tuleb juurde.

Tähelepanek
Tähelepanek

Hr. Urmas Laurile: kas oleks võimalik videot teha nõnnamoodi, et lennatakse drooniga ehitusplats läbi otsast lõpuni? See video ei ole kuigi ülevaatlik, üks ja sama asukoht kordub ja kordub ja kordub…

Priidik haapsalust
Priidik haapsalust

Mine käi ise see plats läbi

viloloog
viloloog

Müüa droon hinnaga 800EUR, ei tingi.

Timukas
Timukas

kole nagu linnavalitsus!
Lase soperdajad asja kallale, rikuvad ka ilusa linna ära. Kurb!

Ei tea
Ei tea

Parem kui enne. Ilusam igaljuhul tuleb. Mis ei mäleta enam vana mismoodi välja nägi? Vana ja mitte midagi eputamist väärt

Aime
Aime

Nüüd läheb veel koledamaks- sama stagnakamp jätkab veel neli aastat.
Õnnelikud valijad, kõndige mööda ilusa linna varemeid 🙁

wpDiscuz