20

Haapsalu koalitsioonilepe keskendub randadele ja sportimisele

Haapsalu uue volikogu esimesel istungil valiti volikogu esimees ja aseesimees ning kuulati ära linnavalitsuse lahkumisavaldus. Foto: Malle-Liisa Raigla

Haapsalu uue volikogu esimesel istungil valiti volikogu esimees ja aseesimees ning kuulati ära linnavalitsuse lahkumisavaldus. Foto: Malle-Liisa Raigla

Reedel enne Haapsalu volikogu uue koosseisu esimest istungit allkirjastasid valimisliidu HaRi juht Urmas Sukles ja Keskerakonna juht Jaanus Karilaid 49 punktist koosneva koalitsioonilepingu.

„Koalitsioon on Haapsalu linnas jälle väga tugev ja koostöö jätkub veel tulemuslikumalt,” ütles Sukles enne lepingu allakirjutamist. Haapsalu volikogu 25 liikmest kuulub koalitsiooni ridadesse 20.

„Teeme tööd edasi ja iga asi on tähtis, mis Haapsalus toimub,” ütles Karilaid.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Valija, Haapsalust
Valija, Haapsalust

Hei!
Kus teed on!
Kus rannad on!
Kus töökohad on!
Talvised tegevused, koostöö linlastega, stagnandid lv-st välja – midagi ei toimu ju!!!

Toyota W
Toyota W

Ma küsin miks ei toimu suvel ac/dc kontserti linnuses?

Endel, 85
Endel, 85

No nii halba linna juhtimist kui viimased 30 aastat, pole mina küll enne näinud – teed tegemata, randa pole, talveelu null, suhtlemine rahvaga ligadi logadi! Häbi!

Läänlane
Läänlane

To ,,küll on tore´´–Kandideeris muide 110 inimest volikokku ja kohti teatavasti 25.Ei saa just öelda et keegi ei taha volikokku ja kõik ainult targutavad.Mis teha kui asjast arusaamise ja arvutamisega väikesed probleemid on.

Muide...
Muide...

… mis teha, et ei saanud hakkama( to “Läänlane”)? Tuleb järelikult rohkem pingutada. Aga noh, mis teha, kui asjast arusaamisega väikesed probleemid. Kandideerida võib põhimõtteliselt igaüks, kuid leida piisav arv toetushääli, on hoopis teine teema. Edu!

Küll on tore...
Küll on tore...

…et siin kommentaariumis on tarkadeklubi koos. Kõik teavad ja targutavad nii kuidas jaksavd. Kas mõni nendest tarkades ise ei tahaks minna volikogusse? Saaksite teha asju täpselt nii nagu õige on. Aga noh … kahjuks peate nüüd 4 aastat ootama. Järelikult peate veel selle räige ebaõigluse käes kannatama.

Ja mõni...
Ja mõni...

… jalutabki ühest jutunurgast teise, et ainult vinguda ja joriseda.
Sest teema pole oluline, tähtis on vaid kriitika ja rahulolematus.
Ja ma ei saagi aru, miks kriitika ei vii tegutsemiseni?
Ütleb ju vanasõnagi- kus viga näed laita, seal tule ja aita.
Aga kus sa sellega! Miks ma peaksin? Ei kavatsegi! Las teised teevad!
Ja ving läheb jälle lahti…

viloloog
viloloog

See oli vanasti nii! Nüüd on ikka nii, et kus viga näed laita, seal tule ja laida(vingu)! Soovitavalt ka veisspuukis!

Mart
Mart

Koalitsioon on Haapsalu linnas jälle väga tugev ja koostöö jätkub veel tulemuslikumalt- seda kõrgemale kaugelemale juttu rääkis omal ajal nõukogude võima aga küüditamine käis samal ajal edasi.

Läänlane
Läänlane

Kas mõni kultuuri ja spordi eest vastutav inimene ka tööle võetakse, et talle pärast saaks pirakat tulemustasu maksta mittemillegi tegemise eest.

Maaviit
Maaviit

Eip, tuu spetsialismus tulõb ikke tagassi

K.s
K.s

Kuidagi kahtlaselt tuttavlikult on seltskond pildil käed tervituseks tõstnud….

Lauri vist, kommunist
Lauri vist, kommunist

Stagnapurikad hääletavad ekp keskkomitee sekretäri tagasi!

Nimi (vabatahtlik)
Nimi (vabatahtlik)

Aga valmistumine keerulisteks aegadeks?
Energiavarustus hakkab tulevikus olema kas vahelduv, või puhuti nii kalllis, et tuleb ise teha vahelduvaks. Toidu ise kasvatamine, mis praegu pigem kallis hobi saab olema ainus võimalus maitsvat, tervislikku ja taskukohast sööki saada jne.
Linnaelanikele tuleks võimlaused luua eluga hakkama saamiseks uutes reaalsustes. Kolhoose ning lehma ja keldriga maavanaemasid kuhu maapakku minna ju enam ei ole.

Kummaline maailm
Kummaline maailm

Viirusega oleme juba elama õppinud, jäävade veel sõda või mastaapne looduskatastroof. Kas mõni neist on tulemas?

Taat
Taat

Aga tänavad, sotsiaal, liikluskorraldus jne? Ühesõnaga mitte si..agi ei muutu. Lohisetakse edasi. Tubli seltsimehed!

Täpsustan
Täpsustan

Tegelikult on mitme lehekülje jagu plaane ka nendel teemadel alates teede korrastamisest (kõnniteed, kergliiklusteed, maapiirkonna teede mustkatte alla viimine) ja parkimisvõimaluste täiendamisest (parklad Vaba ja Vee tänava piirkonda ning Kastani elurajooni).

wpDiscuz