16

Galerii: algasid Tamme tänava pussitaja kohtuistungid

Malle-Liisa Raigla fotod

Esmaspäeval algas Haapsalu kohtumajas Tamme tänava pussitaja Toomas Reimo kohtuasi, kus prokurör Indrek Kalda süüdistab Reimot viies kuriteos.

Prokurör süüdistab 45-aastast Reimot 2019. aasta 30. novembril joobes juhtimises, möödunud aasta 25. juunil Tamme 21a majas noormehe rusikaga näkku löömises, sama aasta 19. juulil samas majas naisele jalaga näkku löömises, tänavu 12. veebruaril Haapsalu kaubamajas kellassepa löömises ning tänavu 20. aprilli varahommikul kell 4.26 ühe inimese tapmises ja kahele inimesele eluohtlike vigastuste tekitamises.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Miks?
Miks?

…politsei murtud pilguga on? Kuidagi meeldib see pilk.
Inimlikkus viib elus edasi.

hah
hah

ju see pole tema jaoks esimene teisest linnast sissetoodu kes arvab et läänemaa on metsik lääs

Miks?
Miks?

Ei tea kas peaks neid ikka nii palju nö.haipima.
Saavad oma kuulsusejanu rahuldatud haigetes tegudes.

Para Grahv
Para Grahv

Iga tark pätt peaks tahtma just Haapsalus kohtu alla sattuda,sest siin saab tavaliselt tingimisi.Ei usu,et seegi kord erand on.Kahjuks…

ei saakski olla
ei saakski olla

mõrva eest süüdimõistmisel on miinimum 8 aastat reaalset. ja arvestades teisigi patte alla 10 ei pääse mingil juhul. muretseks pigem selle üle et mõnda samasugust asemele ei tooda sinna elama

Agu
Agu

ei tooda asemele? Tulevad ise, kui tingimisi antakse ja vähemalt kaks aastat saad ennem seda vabaduses käia mööda linna tagumas ja röövimas. Mitte midagi ei tehta. Lõpuks puusitan krt kellegi surnuks, aa vot nüüd viidi küll kambrisse, noh pole viga, varsti olen tagasi. Sellest võiks isegi laulu kirjutada. Kas te inimene ei näe, et midagi on valesti?

Ohh
Ohh

Ära hullu aja, sellisel juhul oleks tõepoolest midagi ikka väga valesti

Jah
Jah

Mõni poliitik võiks vähemalt lubada, et omakohtu seaduse nullime ära, omakohus on teatud juhtudel õigustatud. Kohe valiksin, olgu või sotsdem.

Reamees Mäe
Reamees Mäe

1 tuba sai puuküürilisest vabaks.
Õnnetu koristaja kraapis pahtlilabidaga kuivanud vere kokku ja pidu käib edasi 24h ööpäevas.. Kuni järgmise korrani… 🤪
Ega need seal loetud pole…
Kohtuniku prouadel palun arvesse võtta… 🤪

Ei tea
Ei tea

Kas käib edasi, või lihtsalt pakud oma peast?

Reamees Mäe
Reamees Mäe

Käsu Taavi punkri elanik

ja millal tema vastutusele võetakse
ja millal tema vastutusele võetakse

pole esimene kord kui eestimaa pealt otsib üsna musta minevikuga tegelasi enda alla poolmuidu tööle. palgad ja töötingimused on sõna otseses mõttes kriminaalsed, seda kui tööseadust järgida. aga linna tiiva all niiet

Vanaema
Vanaema

Andsu kulla poju, kas jooma peal jälle!?

Kähisev tont
Kähisev tont

Ei, täna laines olekus….

Ei tea
Ei tea

Huvitav mismoodi advokaat siis kaitseb süüalust. Kellasepale ei olnudki ettekavatsetud röövkallaletung, lihtsalt nii juhtus kogemata, kahetseb. Noh siis pole midagi, olete vaba!

Ei tea
Ei tea

Mis seal arutada on, äkki polegi süüdi või,lootus õigeks mõista?

wpDiscuz