2

Kullapoiss Mattias Kerge

Avatar

Elen Freivald

elen@le.ee

Läänemaa ühisgümnaasiumi säravaim lõpetaja on Mattias Kerge. Foto: Elen Freivald

Läänemaa ühisgümnaasiumi säravaim lõpetaja on Mattias Kerge. Foto: Elen Freivald

Sel kevadel Läänemaa ühisgümnaasiumi kuldmedaliga lõpetanud Mattias Kerget nimetab LÜGi direktor Ain Iro selle aasta kõige säravamaks lõpetajaks.

Väga heade hinnete kõrval on Kerge kontol ainuüksi sel õppeaastal kolme üle-eestilise ainevõistluse – eesti keele, geograafia ja majanduse – võit, lisaks ette näidata kolmas koht ühiskonnaõpetuse olümpiaadil.

„Läbinisti kuldne – mõtlemiselt, teadmistelt, süvenemiselt. Inimesena julge, avatud, abivalmis,” iseloomustas noormeest tema gümnaasiumiastme klassijuhataja Ülle Lumeste.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
USKUMATU
USKUMATU

et Läänemaal nii asjalikke ja andekaid noori mehi sirgub. Edu Sulle Ain, tee elus õigeid valikuid ja ole ka edaspidi edukas ja tubli.

Reino
Reino

Noormees seisab muuseas tamme all, mille meie (36.lend) 1958. a. kevadel istutasime. Aga tubli poiss ikkagi, oleks selliseid rohkem.

wpDiscuz