Galerii: Uuemõisas käib jalgpallihalli ehitus

Lääne Elu

info@le.ee

Arvo Tarmula fotod

Haapsalu jalgpallihalli ehitus käib täie hooga. Uus jalgpallihall peab lepingu järgi valmis olema 18. detsembriks.

Jalgpallihalli infrastruktuuri rajab 1,36 miljoni euro eest ettevõte TLlõiked. Ettevõte peab rajama kunstmurustaadioni, parkla, riietus- ja administratsiooniruumid, abihoone, valgustuse ja kommunikatsioonid ning vundamendi.

Pneumokatte paigaldab staadionile 825 000 euro eest OÜ G-Floors.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
maestro
maestro

Jalgpall aitab noored raali juurest välja
keha liigutama!
Jäähoki ei sobi meie klimasse ning eestlasele!

Eino
Eino

Kuidas ei sobi? Mingi troopikamaa ei ole ju. Talve on ikka päris piisavalt.

Jaan
Jaan

Paluks järgmiseka hokihalli

Kummaline maailm
Kummaline maailm

Teeks siis ühe soojaga valmis ka hipodroomi, rattatreki ja bobikelguraja, miks ka mitte väikese siselennuvälja hobilenduritele. Laene meil ju pole ja raha jätkub (iroonia).

Eino
Eino

Et parem ei teeks mitte midagi?

Kummaline maailm
Kummaline maailm

Maksaks äkki võlad ära? Või ehitaks midagi, mis raha ka sisse toob, nt ettevõtlust soodustava tehnopargi vms, mitte rajatise, millel ainult kulud. Pole ju meie väikelinnas sportimisvõimaluste puudus.

Nojah aga
Nojah aga

mis teil nendest võlgadest?

Kummaline maailm
Kummaline maailm

Võlgadega kaasnevad intressid ehk laenukulu.
Samal ajal ei suudeta linnatänavaidki remontida uut laenu peale võtmata, kuid ehitatakse paarikümne poisi jaoks selline jaburus.

Imelik
Imelik

Kui palju tänasel päeval laenuintress on, kas oskate öelda täpsemalt? Mina tean, et hetkel on see null või isegi teatud tingimustel euribor on miinus null koma midagi.

paraku
paraku

Pole hea nali.

Just
Just

Praegusel ajal ongi vajalik arendada niipalju kui võimalik, et mitte hiljem järgmised põlved ei peaks sama asja mitu korda kallimalt tegema.

Jalkahull
Jalkahull

Ära pläma. Sellise halli asemel, mis Uuemõisa püsti pannakse, vahetab veel meie põlvkond mõnede aastate pärast kindlalt välja. Kuidas tänased linnajuhid ei saa aru, et ei ole enam rentaabel tänapäeval püstitada täispuhutavaid mulle, mida hakatakse maha võtma igal kevadel ja siis sügisel jälle täis puhuma. Selline moodus oleks olnud isegi sobivam staadionile, kus kogu taristu välja ehitatud.

Nojah aga
Nojah aga

mõnede aastate pärast? Te garantii aastaid vaatasite? Ja pealegi paljud vinguvad, et üldse midagi tehakse. Kui oleks kalli ja püsiva halli ehitanud, issand milline nutt ja hala oleks tulnud. Nii oli see vehklemise ja tennisehalliga, veekeskusega jne. Nüüd aga, on selline hall, et kui piisavalt ennast ei õigusta, saab selle eemaldada odavalt, kui vaja peaks olema. Ärge muretsege, kõik on völja mõeldud ja eri olukorrad läbi mängitud!

Kodanik
Kodanik

Parem tehke ujula suuremaks või vana põhikooli asemele uus ja suurem ujula.

Hmm
Hmm

Ujulasse ei mahu ära või?

Hmm
Hmm

Milleks? Kuigi idee on hea. Meil polegi õiget meeskonda hokis välja panna. Põhjanaabrid on juba mitu korda maailmameistrid, meil pole jäähoki treenimishalligi veel püsti. Soomes igas maakonnas mitu tükki. Me ka nagu natukene põhjamaa ju. Väärt idee Jaan!

wpDiscuz