12

ERR: ministeerium andis Nõva kooli pidajale ettekirjutuste täitmiseks lisaaega

Lääne Elu

info@le.ee

Haridus- ja teadusministeerium rahuldas Lääne-Nigula valla taotluse pikendada ministeeriumi seatud ettekirjutuste täitmiseks kehtestatud tähtaega, teatas ERR

“Nõva kooli pidaja on esitanud ministeeriumile taotluse pikendada tähtaega nende ettekirjutuste täitmiseks, mille mittetäitmise puhul rakendatakse sunniraha, kuni 6. maini. Ministeerium on taotluse rahuldanud ning sunniraha rakendamise kohta otsustakse pärast pidaja esitatud dokumentide läbivaatamist,” ütles ERR-ile haridus- ja teadusministeeriumi kommunikatsiooniosakonna asejuhataja Jelena Zemskova.

Haridus- ja teadusministeerium on saatis sel nädalal Lääne-Nigula vallavanemale hoiatuskirja sunniraha rakendamise kohta seoses Nõva koolile tehtud ettekirjutustega.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Lillu
Lillu

Kõike seda me ühinemistega tahtsime. Elagu iseseisev Eesti !!!!

Ämber
Ämber

Lääne-Nigula, vallavalitsemise-doktori käe all, ainult ühest ämbrist teise kolistabki: Nõva Kool, tuulikud, lauslollusest läbipõlenud vallavanem…

Agu
Agu

Tuulikuid ju õnneks ei tule veel täna!

isver
isver

pange kinni see kool. tahavad lapsed haridust teavad kus linn on.

???
???

Sama kehtigu siis juba kõige kohta: pood, turistid, lastelaagrid, penskarid, inimesed ise… Jah kuhu me nii välja jõuame? Linnriigini, kus kogu elu on koondunud Tallinna.

Kas tõesti
Kas tõesti

On vallas pehmod ja ei saa oma allasutuses korda majja ja direktorit vahetatud. Vat see on tase, sellel ei saa lasta jätkuda, valimised otsustavad. Üle Eesti kuulus, häbi on olla sellise valla elanik.

Hmm
Hmm

Kas kolid minekut tuuliku pooldaja? Oleks hea küll

K.s
K.s

a kirjutaks parem kiire interneti võimalikkusest Parelepas…

K.s
K.s

Paralepas ikka…

Puhhhhh
Puhhhhh

Seekord pääsesime…
Aga kaua sellist ebakompetentsust veel talutakse?

kogu
kogu

see jant Nõva kooliga, Mikk Lõhmuse läbipõlemisega ja neeme suure suurustamisega on teinud valla volikogu liikmetest tolad, kellel pole mingitki mõju kohaliku elu kujundamisel

LE fänn
LE fänn

Õnneks varsti on uued valimised

wpDiscuz