3

Haapsalus toimuvad tüdrukute jalgpallitrennid

Ulrika Tülp veab tüdrukute jalgpallitrenni. Arvo Tarmula

Ulrika Tülp veab tüdrukute jalgpallitrenni. Arvo Tarmula

Haapsalu jalgpallur ja linnaalgkooli kehalise kasvatuse õpetaja Ulrika Tülp alustas tüdrukute jalgpallitreenigutega, mida seni Läänemaal ei olnud.

Tülpi juures harjutab kümmekond 1.–5. klassi tüdrukut. Esimesed jtrennid toimusid juba suvel ning tasapisi on tüdrukute huvi jalgpalli vastu kasvanud.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Haapsalust.
Haapsalust.

Lasteaias küll ei soovi tüdrukud jalgpallitrennis käija. Lasteaias on jalgpallitrenn veel kohapeal, mis on ju eriti mugav vanematele. Maksavad ainult osalustasu ja trenni toimub peale lõunapuhkust. Läbi aastate on ikka mõned kirja pandud, kuid jätavad suht kiiresti pooleli. Millegipärast soovivad tüdrukud ikka balettitrenni minna, pilliringis osaleda, ujumistrennis käija.

jalkahull
jalkahull

Lapsevanem võiks ikka enne õigekeelsuse selgeks teha – käija, käija ja nii mitu korda. Mis puutub aga trennis käimisest, siis kõik algab juhendajast-treenerist. Viimase teadmistest ja oskustest sõltub väga palju, kuidas lapsi treeningute juures hoida.

pole midagi sellest
pole midagi sellest

Lasteaialapsed ja algklasside õpilasedki jätavad väga tihti tenne pooleli. Igasuguseid trenne, nad pole endale veel sobivat leidnud ja tahavad katsetada peaaegu igasugust.

wpDiscuz