3

Silvia Urgas: viit tähte ja kaht numbrit mainimata

Silvia Urgas. Foto: Arvo Tarmula

Silvia Urgas. Foto: Arvo Tarmula

Omamoodi katse on kirjutada aastast ilma kindlaid viit tähte ja kaht numbrit mainimata. Isegi kui neid kordagi välja ei kirjuta, tiksuvad nad taustal segamatult edasi, värvides kogu aasta enda valitud toonidesse.

Olen tänavu vahepeal kahetsusega mõelnud sellele, kuidas võtsin eelmise aasta vahetumise vastu rahulikult suurtest massidest eemal. Aasta tagasi plaane tehes rääkisin kerge põlgusega ülerahvastatud pidudest, kuhu kõik üritavad end kella poole ühe paiku sisse pressida, ning massidest linnade keskväljakutel ja jõulukuuse all. Kuidas tahaksin nüüd viskuda inimeste keskele ilma neid kartmata ja ka nende pärast kartmata, olgu see kas või toidupoes kellegagi samal ajal kõrvuti riiulist leiba võttes.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Meeli
Meeli

Seosetu miks, pole mõtet kirjutada. Ja ega sealt pole kunagi midagi targemat tulnudki. Kahjuks.

Kodanik
Kodanik

Ma pole kunagi tahtnud suure rahvamassiga uut aastat tähistada. Üks aasta sai käidud ja päris jube oli. Noored neiud tulevad vastu shampuse pudelid käes ja aga kummutavad kõrist alla seda solki.

Tom naabermajast.
Tom naabermajast.

Sõnu palju, kuid mõte puudub.

wpDiscuz