Kullamaa keelas järve ääres ratsutamise

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Juurimaa tall korraldab Kullamaal ratsamatku. Gerlin Petmanson

Juurimaa tall korraldab Kullamaal ratsamatku. Gerlin Petmanson

Kullamaa osavald keelas kevadel tehisjärve ümber ratsutamise, sest hobused lõhkusid teid.

Ratsamatku korraldava Juurimaa talli omanik Kristiina Raudnagel pole osavalla otsusega rahul ning nõuab Lääne-Nigula vallavalitsuselt selgust, mille alusel on tehtud otsus, et järve ümbruses ja avalikel teedel ei tohi ratsutada. „Märk paigaldati aprillis ja on üleval tänase päevani,” kirjutas Raudnagel.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ootan
ootan

väga künnivõistlusi seal

Onu
Onu

Väga õige otsus Kullamaa valla poolt! Peale seda, kui juurimaa tall oma hobustega sealsed rajad läbi tampis, pidi kuu aega ootama, kuni jälle normaalselt jala või rattaga liikuda saab. Kabjaaukidesse võis jalad ära murda.

Kullamaalt
Kullamaalt

ettevõtja-
Juurimaa tall, korraldab oma Juurimaa maal ratsa matku ja korjab sealt pakutud teenusevilju. Mujalt pole mõtet hõlptulu korjama tulla. Kas jääb meelde! Punkt.

Agu
Agu

Miks pole mõtet? Tulu võib igal pool teenida, ammu ei ole enam sotsialistlik vabariik meil.

Ökomöku
Ökomöku

Segitrambitud ja s.itta täis kaldad ei meeldi kindlasti enamikule. Aga võib ju ühendada vajaliku kasulikuga. Las künnavad põldu või ajavad metsas karusid taga!

wpDiscuz