3

Vormsi ettevõtjad nõuavad paremat laevaühendust

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Ormsö tuli esmaspäeval tagasi liinile. Arvo Tarmula

Vormsi ettevõtjad saatsid sel reedel majandusminister Taavi Aasale pöördumise, milles sedastatakse, et parvlaevaühenduse korraldus on niivõrd vilets, et takistab elu toimimist saarel.

Vormsi ettevõtjad teevad ministrile üksikasjalikud etteheited: hõre graafik, õnnemäng teemal „kas koju saab või ei” ja vedaja Kihnu Veeteede meeskonna ebaviisakas käitumine. Ettevõtjad pole rahul, et parvlaeva ummistavad metsaveokid. Samuti pole laevapileteid müüvat veebilehte mugav kasutada.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
metsamees
metsamees

Kas Vormsis metsamajandamine ei olegi ettevõttlus? ja kõiges on kohe esmalt süüdi metsaveokid.

Henry
Henry

Aga siis tulebki nii öelda, et valda ja ministeeriumi huvitabki ainult ühe ettevõtlusliigi toimimine, milleks on metsamajandamine. Kõik teised vaadaku, kuidas saavad.

vormsilane
vormsilane

Mina ütlen küll vaid kiitvaid sõnu praamimeeskonna kohta: viisakad, vastutulelikud, abistavad. Ja neli korda päevas praam – see pole hõre. Probleem on muus, mille ettevõtjad ka oma kirjas välja tõid.

wpDiscuz