13

Rebase tapnud Kärdla haldusjuht lahkub töölt

Lääne Elu

info@le.ee

Toomas Vannas alustas Kärdla osavallana tööd mullu jaanuaris. Täna andis mees rebase tapmise pärast lahkumisavalduse. Foto: Hiiumaa vald

Toomas Vannas alustas Kärdla osavallana tööd mullu jaanuaris. Täna andis mees rebase tapmise pärast lahkumisavalduse. Foto: Hiiumaa vald

Kärdla osavallavalitsuse haldusjuht Toomas Vannas andis täna pärastlõunal vallale teada, et lahkub omal soovil töölt, teaqtas Hiiumaa vallavalitsus oma sotsiaalmeediapostituses.

Vannas teatas, et kahetseb siiralt esmaspäeval tehtud tegu, mis lõppes rebase surmaga. „Minu teole ei ole mingit õigustust. Vabandan kõigi ees, kellele olen sellega kannatusi põhjustanud! Olen seisukohal, et minu lahkumine on ainuõige võimalus. Mul ei olnud mingit kavatsust looma tappa, läksin sinna eesmärgiga loom elusalt kinni püüda ja metsas lahti lasta,” vahendas vallavalitsus Vannast.

Vannase suhtes on algatatud kriminaalmenetlus karistusseadustiku paragrahvi alusel, mis käsitleb looma julma kohtlemist.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
milleks
milleks

ta selle pärast töölt lahkuma pidi, ajakirjandus on suurem mõrvar tänapäeval, tambib igaühe mõnuga maasse

Agu
Agu

https://lemmik.elu24.ee/7049784/paide-noored-mangisid-siiliga-jalgpalli sarnased inimesed on lihtsalt väärastunud mõttemaailmaga, kas ka teie?

sihilikult
sihilikult

tapavad loomi endid jahimeesteks nimetavad isendid

Arvos
Arvos

Siiras kahetsus tugineb valedele. Oma varast osa annetamine metsloomadele oleks veidi usutavam. Kindlasti oleks usutav aga vastavalt oma teole ise õige tegu teha …

Aga
Aga

Töökohast loobumine on ka päris suur ohver, eriti väikesaarel. Väheusutav, et seal hirmus tööjõupuudus on

Noo
Noo

Aus mees , võttis vastutuse! Viimasel ajal minnakse muidugi iga teemaga liiga üle võlli, aga selle konkreetse juhtumi puhul on loomast väga kahju. Samas mingi BLM jätab täiesti külmaks.

Postimees
Postimees

Ma olen 6 inimest tapnud ja ikka pole töölt vallandatud

komissar Paio
komissar Paio

järelikult vähe siis …..

Noo
Noo

See võibolla kuulubki su tööülesannete hulka, loe leping korralikult läbi ennem ikka!

Vau
Vau

Kui metslooma alla ajada autuga siis tööl kohe avaldus lauale ?

Aga
Aga

Nõme komm

Merle Rallmann
Merle Rallmann

Kuidas te saate panna võrdlusesse ootamatult teele jooksnud õnnetuse ja sihiliku ja sadistlikul moel teadlikult toime pandud tapmise?!

no see küsija
no see küsija

ju Hiiumaalt ……..

wpDiscuz