8

Kohus ei võtnud Ukraina tööliste teemalist kaebust menetlusse

Lääne Elu

info@le.ee

Nopri talumeierei. Foto: Nopri talu

Nopri talumeierei. Foto: Nopri talu

Kohus ei võtnud menetlusse OÜ Hobulased omaniku Priit Ojamaa kaebust politsei ja piirivalveameti (PPA) otsusele saata riigist välja ukrainlased, kes Eestisse saabudes ei pidanud kinni kahenädalasest karantiininõudest, kirjutas Õhtuleht.

Juuli lõpus erilennukiga Ukrainast toodud tööliste puhul leidsid terviseamet ja politsei 46 isolatsioonireegli rikkumist.

Lõuna-Eesti ettevõtete Nopri Talumeierei, Juhani puukool ja Hobulased kohtuteega liitus otsuse vaidlustamiseks ka puitehitisi tootev MTÜ Loreta.

Nopri Talumeierei peremees Tiit Niilo ütles, et tema kohtuotsust edasi ei kaeba.

Eesti põllumajandus-kaubanduskoda talusid ei esinda.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ülespuhutud
ülespuhutud

põhiline, et saaks olemasolevat valitsust kritiseerida, võimult kõrvaldatud parempoolsed annavad eesti ärastatud ajakirjanduse kaudu tuld igal juhtumil

Agu
Agu

vbl vasakpoolsed ikka!?

Käkre
Käkre

Ega ukrainlased minagi hullu ju ei teinud. Kodus elektritööde tegemine ja metsas seenel käimine on ju normaalsed tegevused ja eestlased teevad ju ka seda.
Võõramaalaste vastu tuleb olla sallivam. Nad rikastavad meie ühkonda. Kui nii ägedalt nendega läbi käia, siis tuleks kogu eesti rahvad reeglite rikkumise eest välja saata, et asi aus oleks.

Vale ettekujutus
Vale ettekujutus

Üheski riigis pole suvalistel karjakutel lubatud elektritöid teha.

Agu
Agu

Igas kommentaariumis on olemas oma provokaator, kes naudib seda, et teda vihatakse. Väga kahju on, et üks selline on ka siia ilmunud. Selliseid peab ignoreerima, siis on lootust, et kaovad minema, kuna keegi ta “vaimukustele” enam ei reageeri. Üksi itsitada oma rumaluse üle väsitab lõpuks ära.

Agu
Agu

Väga õige! Hakkavad siin oma hulluses veel politseid kohtusse andma, mida järgmiseks. Rikuti seadust, aga lähevad veel kohtusse kaebama. Vähe said karistada, et nii julged on.

Ko & Roona
Ko & Roona

Kohtusse esitasid kaebusse tööandjad, mitte ukrainlased.

Agu
Agu

Kes Ukrainlastest kirjutas? Lugege uuesti!

wpDiscuz