7

Lääne-Nigula jäi rehvitehase asjus eitavale seisukohale

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Lääne-Nigula vallavanem Mikk Lõhmus peab täna langetama keerulise otsuse, kas lubada vanasse väetiselattu rehvitöötlemise ettevõte või mitte. Arvo Tarmula

Lääne-Nigula vallavanem Mikk Lõhmus ei luba vanasse väetiselattu rehvitöötlemise ettevõtet. Arvo Tarmula

Lääne-Nigula vallavalitsus jättis muutmata varasema seisukoha, et Kadarpiku külla rehvide purustamise tehase rajamine ei ole mõistlik.

„Arutasime veel kord läbi, aga ei hakanud seisukohta muutma,” ütles Lääne-Nigula vallavanem Mikk Lõhmus. Lääne-Nigula vallavalitsus pole kindel, kas tehase rajamise plaan on tõsiseltvõetav, teiseks on rehvid keskkonnaohtlikud, kui neid lihtsalt suures koguses ladustada ja purustamisest asja ei saa.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
jätk
jätk

Kas Lasnamäe läheduses polnud mõni aeg tagasi mitte nii,et üks rehve täis agaar vms.süttis,ning linnaelanikud pidid suuremat saastet taluma seetõttu.

Metsa all vedelev rehv
Metsa all vedelev rehv

Huvitav, et kuidas saab ettevõtlust nii lihtsalt piirata? Ei taha ja ei luba. Pigem tuleks siis alustada sellest, et rehve võib olla korraga nii või naa palju.

Väga
Väga

tubli otsus. Jöudu edaspidiseks.

anonüümne
anonüümne

Peale selle kord sügisel õhtul hiljem tehti seal töökoja ees metalltünnis tuld, uks oli lahti, töötajad või mitte, noored sellised koos,häälekalt.– kõhedavõitu tunne jäi .

uskmatu toomas
uskmatu toomas

Andke riigikassast raha aga need kes seda raha kassasse koguvad mingu kõik kukele st.tehku oma tootmine kuskile kaugele !
Kuid seal kaugel on ka kellegi õu !
“Lääne-Nigula vallavalitsus pole kindel, kas tehase rajamise plaan on tõsiseltvõetav, teiseks on rehvid keskkonnaohtlikud, kui neid lihtsalt suures koguses ladustada ja purustamisest asja ei saa”????
Uurige siis mis kus ja kuidas aga lihtsam on võtta kätte ja ARVATA – nii kui nii asja ei saa !

juss
juss

Kas sa kloun Tartus lennuväljal rehvikuhja oled näinud?

Tänan, vv!!!!
Tänan, vv!!!!

kohalik

wpDiscuz