Läänemaa jalgpalliklubi sai esiliiga B-s kolmanda võidu

Neljapäeval võitis Rakvere linnastaadionil Läänemaa jalgpalliklubi esiliiga B-s Rakvere Tarvast 1:0.

Mängu ainus värav sündis 81. minutil Martin Salfi löödud penaltist. „Raskelt tuli, aga ära tuli,” ütles meeskonna teine treener Aavo Tomingas.

See oli Läänemaa JK esiliiga B-s kolmas võit. Seekordsed vastased ei ole üheksa mänguga teeninud ühtegi võitu. Läänemaa JK asub hetkel 11 punktiga 8. kohal.

Pühapäeval mängib Läänemaa JK Paide linnastaadionil Paide linnameeskonna U21 vastu, kellele Läänemaa jalgpalliklubi kaotas 8. juunil koduväljakul 2:3, mil vastasmeeskond lõi mängu viimasel kolmel minutil kaks väravat.

Paide linnameeskond asub 18 punktiga edetabelis kolmandal kohal.