1

Sihtasutus Läänemaa tänas tublimaid õpilasi virtuaalselt

Sihtasutus Läänemaa tänas ka tänavu koolilapsi, kes on silma paistnud hea õppimisega ja saanud tublisid tulemusi aineolümpiaadidel.

Kui tavaliselt saavad lapsed aukirjad pidulikul vastuvõtul, siis koroonapiirangute tõttu korraldas SA Läänemaa virtuaalse aktuse. 97 Läänemaa õpilast sai tänukirja ja tervitusvideo lingi.

Varasematel aastatel on tubli õppimise eest tänukirja saanud õpilaste arv olnud 120 ja 140 vahel. SA Läänemaa hariduse projektijuht Kaja Rüütel ütles, et tänavu on õpilaste arv väiksem, sest eriolukorra tõttu jäid mitmed olümpiaadide lõppvoorud ja spordivõistlused ära.

Rüütel lisas, et ei soovinud õpilaste tänamist sügisesse lükata, sest paljud õpilased on lõpuklassides – 9. ja 12. klassis – ning pole teada, kas jätkavad sügisel õpinguid Läänemaal.

Võistlustel silma paistnud õpilased saavad tänukirja, kingituse ja QR-koodi, mis juhatab nad personaalsete tänusõnade ja tervitusvideoni, mille on valmis teinud Läänemaa ühisgümnaasiumi 11. klassi õpilane Kaarel Metssalu.

 

Läänemaa tublimad õpilased

Koht Nimi kool klass õpetaja
Keemiaolümpiaad
1. Hendrik Veltri Haapsalu põhikool 8. klass Ülle Rääli
1. Pärtel Ruut Haapsalu põhikool 9. klass Ülle Rääli
1. Raul Vahtmeister Kullamaa keskkool 10. klass Meelis Välis
3.klasside emakeeleolümpiaad
1. Kristi Jäämees Haapsalu põhikool 3. klass Piret Pärnapuu
2. Mia Raudsepp Haapsalu linnaalgkool 3. klass Anne Vaarpuu
3. Orm Johannes Piir Noarootsi kool 3. klass Lii Kalm
Vene keele olümpiaadi piirkonnavoor
1. Lija Jegisman Läänemaa ühisgümnaasium 10. klass Tiiu Soostar
1. Monika Taska Läänemaa ühisgümnaasium 12. klass Tiiu Soostar
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
1. Kaspar Kleinberg Oru kool 4. klass Aina Aasna
2. Siie Grete Klemmer Uuemõisa lasteaed-algkool 4. klass Triin Ratas
3.-4. Alexia Klis Haapsalu põhikool 4. klass Krista Kuuskla
3.-4. Tõru Kannimäe Oru kool 4. klass Aina Aasna
1. Sefran Looveer Haapsalu põhikool 5. klass Malle Prikk
2. Grethel Protas Haapsalu põhikool 5. klass Lehti Padu
3. Teele Rand Haapsalu põhikool 5. klass Malle Prikk
1. Kaspar Kallau Palivere põhikool 6. klass Signe Saviir
2. Rasmus Nebokat Haapsalu põhikool 6. klass Ruth Kampmann
3. Laurits Piir Noarootsi kool 6. klass Tiina Järv
1. Marie Keldrima Läänemaa ühisgümnaasium 10. klass Viire Hints
1. Mattias Kerge Läänemaa ühisgümnaasium 11. klass Ülle Lumeste
1. Arlethe Annus Läänemaa ühisgümnaasium 12. klass Evi Riivits
Muusikaolümpiaad
1. Kariina Sarapuu Läänemaa ühisgümnaasium Karin Liipa
Majandusolümpiaad
1. Mattias Kerge Läänemaa ühisgümnaasium 11. klass Imbi Raudkivi
1. Aliis Vatku Läänemaa ühisgümnaasium 10. klass Imbi Raudkivi
Geograafiaolümpiaad
1. Marjette Andrea Tederov Haapsalu põhikool 7. klass Reet Tuisk
1. Margetta Pajuste Haapsalu põhikool 8. klass Reet Tuisk
1. Mart-Jürgen Kukermaa Haapsalu põhikool 9. klass Reet Tuisk
1. Mattias Kerge Läänemaa ühisgümnaasium 11. klass Imbi Raudkivi
2. Marie Põlluaed Läänemaa ühisgümnaasium 12. klass Imbi Raudkivi
3. Ingely Soovik Noarootsi gümnaasium 11. klass Kaie Karpa
Kunstiõpetuse olümpiaad
1. Triinu Liis Must Nõva kool 7. klass Margarita Erit
1. Aaron Lillemäe Haapsalu põhikool 8. klass Paula Marit Leiumaa
1. Karolin Tiik Ridala põhikool 9. klass Piret Silm
Bioloogiaolümpiaad
Kaarel Tammann Haapsalu põhikool 6. klass Inna Särel
1. Karen Loorens Oru kool 7. klass Margit Kiivit
1. Margetta Pajuste Haapsalu põhikool 8. klass Inna Särel
1. Erik Kuusmann Haapsalu põhikool 9. klass Inna Särel
1. Caspar Veskaru Läänemaa ühisgümnaasium Mall Vainola
emakeeleolümpiaad
1. Marlen Makarov Haapsalu põhikool 7. klass Niina Viinapuu
2. Hendrik Rand Haapsalu põhikool 7. klass Mall Kahar
3. Katariina Karnau Haapsalu põhikool 7. klass Mall Kahar
1. Une Nõupuu Oru kool 8. klass Anita Arst
2. Karel Markus Rääli Oru kool 8. klass Anita Arst
3. Maibrit Kaur Noarootsi kool 8. klass Tiia Kessel
1. Elisabeth Sild Haapsalu põhikool 9. klass Taimi Vilta
2. Hanna-Liisa Viitmaa Oru kool 9. klass Anita Arst
3. Elis Tamm Haapsalu põhikool 9. klass Taimi Vilta
1. Leelo Sula Läänemaa ühisgümnaasium 10. klass Tiina Brock
2. Marie Keldrima Läänemaa ühisgümnaasium 10. klass Tiina Brock
3. Lisanna Maasikas Läänemaa ühisgümnaasium 10. klass Monika Undo
1. Mattias Kerge Läänemaa ühisgümnaasium 11. klass Monika Undo
2. Marlene Schwindt Läänemaa ühisgümnaasium 11. klass Monika Undo
3. Merel Keldrima Läänemaa ühisgümnaasium 11. klass Tiina Brock
1. Märten Matthias Rääli Läänemaa ühisgümnaasium 12. klass Maret Järveots
2.-3. Arlethe Annus Läänemaa ühisgümnaasium 12. klass Tiina Brock
2.-3. Sandra Piir Noarootsi gümnaasium 12. klass Tiit Kessel
Ajaloo-olümpiaad
1. Roosmarii Roost Kullamaa keskkool 6. klass Ervin Rannik
1. Carolina Treu Kullamaa keskkool 7. klass Ervin Rannik
2. Orm Robert Rammul Vormsi kool 7. klass Ivo Mikson
3. Helen Carmel Boyers Palivere põhikool 7. klass Margit Ülevaino
Marja Järv Kullamaa keskkool 8. klass Ervin Rannik
Kaisa-Liisa Niinemets Nõva kool 9. klass Margit Karindi
Mattias Kerge Läänemaa ühisgümnaasium 11. klass Kalle Lõuna
Ilja Serenko Läänemaa ühisgümnaasium 12. klass Kalle Lõuna
Loodusteaduste olümpiaad
1. Karen Loorens Oru kool 7. klass Margit Kiivit
1. Raian Kleemann Oru kool 8.klass Margit Kiivit
Nuputa võistlus
1. Kevin Rebonen Noarootsi kool 5. klass Katrin Otsa
1. Robin Johan Aasrand Noarootsi kool 5. klass Katrin Otsa
1. Robin Merisalu Noarootsi kool 6. klass Tiina Järv
1. Laurits Piir Noarootsi kool 6. klass Tiina Järv
1. Uku Toomas Rand Haapsalu põhikool 7. klass Margit Nerman
1. Hendrik Rand Haapsalu põhikool 7. klass Margit Nerman
1. Katariina Karnau Haapsalu põhikool 7. klass Margit Nerman
Kunstikonkursi „Väike kunstnik“ tulemused
laureaat Kaspar Kure Haapsalu linnaalgkool Evelin Nappus
laureaat Heili Harakk Palivere põhikool Alventina Leppmaa
laureaat Ralph Robert Viiret Uuemõisa lasteaed-algkool Imbi Mäepere
eripreemia Annabel Leheste Haapsalu linnaalgkool Taimi Sammel
eripreemia Gloria Madgalena Strauss Haapsalu linnaalgkool Evelin Nappus
eripreemia Jass Rosenberg Ridala põhikool Piret Silm
Mälumängu meistrivõistlused
1. Karolin Aru Haapsalu põhikool 9. klass Heinar Tuulberg
1. Ingrika Tuulik Haapsalu põhikool 9. klass Heinar Tuulberg
1. Henri Suder Haapsalu põhikool 9. klass Heinar Tuulberg
1. Kert Kallas Haapsalu põhikool 9. klass Heinar Tuulberg
1. Marie Põlluaed Läänemaa ühisgümnaasium 12. klass Kalle Lõuna
1. Johanna Jõgi Läänemaa ühisgümnaasium 12. klass Kalle Lõuna
1. Ilja Serenko Läänemaa ühisgümnaasium 12. klass Kalle Lõuna
1. Sander Saska Läänemaa ühisgümnaasium 12. klass Kalle Lõuna
4.-5. klassi tütarlaste rahvastepalli finaalvõistlus
1. Kirke Villakov Oru kool Renno Silde
1. Kertu Villakov Oru kool Renno Silde
1. Eliise Loorens Oru kool Renno Silde
1. Ariina Kuldmeri Oru kool Renno Silde
1. Carmen Rae Oru kool Renno Silde
1. Sofia Lusmägi Oru kool Renno Silde
1. Grete Edasi Oru kool Renno Silde
1. Emma Sofia Pets Oru kool Renno Silde
Õpilaste teadustööde riiklikul konkursi võitja
Anni Hipp Visla Risti põhikool 8. klass Pille Pirk, Tuul Sepp
Loodusteaduste viktoriin  „Loogiline loodusteadus”
Mia-Marii Olenko Haapsalu põhikool 7. klass Inna Särel
Sten Roosi muinasjutukonkursi parimad
Karoliina Lääne Palivere põhikool Margit Ülevaino
Irene Luiga Palivere põhikool Margit Ülevaino
Matthew Alan Boyers Palivere põhikool Margit Ülevaino
Parim õpilasfirma
Birgitta Vare Läänemaa ühisgümnaasium Imbi Raudkivi
Andro Kalamees Läänemaa ühisgümnaasium Imbi Raudkivi
Marko Suitsberg Läänemaa ühisgümnaasium Imbi Raudkivi
Erko Puskar Läänemaa ühisgümnaasium Imbi Raudkivi
Vabariiklik vene keele olümpiaad
Julia Snigurskaja Haapsalu põhikool
Vabariiklik rahaoskuste olümpiaad
1. Mark Marcel Schwindt Haapsalu põhikool Heinar Tuulberg
2. Kert Kallas Haapsalu põhikool Heinar Tuulberg
Presidenti väitlusturniiril 2020, venekeelses võistkondlikus arvestus
Artjom Vinogradov
Vabariikliku edulugude konkurss „Linnaga läbi linna”
Karl Mark Villakov Oru kool Anita Arst
Rageri Keelus Oru kool Anita Arst
Karel Markus Rääli Oru kool Anita Arst
Vabariiklik inglise keele olümpiaad
6. Robin Pae Läänemaa ühisgümnaasium Rea Raus
NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

wpDiscuz