Haapsalu ja Läänemaa muuseumidesse saab pileteid internetist soodsamalt osta

Kõigisse Haapsalu ja Läänemaa muuseumide külastuspaikadesse saab osta pileteid ka eelmüügist interneti teel. Pileteid saab soetada muuseumide kodulehelt salm.ee ja piletimüügikeskkonnast fienta.com.

Muuseumide turundus- ja kommunikatsioonijuhi Maarja Kõutsi sõnul teeb piletite eelmüük muuseumikülastuse veelgi mugavamaks ja turvalisemaks. „Ette ostetud pilet võimaldab külastajal kiiresti, peaaegu kontaktivabalt muuseumi kassa läbida. Vaja on vaid muuseumitöötajale näidata eelnevalt soetatud QR-koodiga piletit. See ei pea olema välja prinditud. Külastaja saab näidata piletit ka nutitelefoni ekraanilt,“ selgitas Kõuts.

Eelmüügist soetades on kõigi muuseumide piletid ühe euro võrra soodsamad. Piletid kehtivad ostu sooritamise hetkest ühe aasta.

Endiselt saab pileteid osta ka muuseumides kohapeal. Tasuda saab nii sularahas kui ka pangakaardiga.

„Julgustamaks külastajaid veelgi rohkem ka meie väiksemaid muuseume avastama, pakume sel suvel võimalust külastada Iloni Imedemaa või Haapsalu linnuse piletiga Haapsalu raekoda ja Ants Laikmaa muuseumit poole hinnaga,“ lisas Maarja Kõuts.

 

Muuseumide lahtiolekuajad ja piletihinnad maikuus:

Haapsalu linnus K-P, kl 11-18. Täispilet 10 €, sooduspilet 5 €, perepilet 20 €

Iloni Imedemaa galerii ja hoov K-P, kl 11-17. Pilet 5 €, perepilet 12€

Haapsalu raekoda R-P, kl 11-17. Täispilet 4 €, sooduspilet 3 €, perepilet 10 €

Raudtee- ja sidemuuseumi ekspositsioon reisijatehoone tiivas R-P, kl 11-17. Täispilet 4 €, sooduspilet 3 €, perepilet 10 €

Ants Laikmaa muuseum R-P, kl 11-17. Täispilet 4 €, sooduspilet 3 €, perepilet 10 €

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments