16

Läänemaa koroonahaige sai nakkuse Soomest

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Terviseameti teatel lisandus laupäeval Läänemaal üks koroonaviirusega nakatunu – 30ndates aastates ehitustööline.

Mees elab Panga külas, naasis Soomest neljapäeval ja tegi reedel testi. Terviseameti meedianõunik Eike Kingsepp ütles Lääne Elule, et mees nakatus Soomes. „Teada on ka nakataja isik. Temaga tegeleb Soome terviseamet,” ütles Kingsepp.

Pärast Soomest naasmist püsis mees korralikult kodus ega liikunud ringi. Tema seisund on stabiilne, haiglaravi pole ta vajanud. „Ta viibib kodusel ravil,” ütles Kingsepp.

Haigestunuga kokku puutunud inimesed on Kingsepa sõnul testitud. Testid on olnud negatiivsed.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kohalik
Kohalik

Nonii saabus neljp. Reedel kus tegi testi ? Oma kodus ? Reedel tatsas rahulikult ringi autoga sõites Miks saabus Soomest kui töökaaslane / sõber 30 aprill sai POS diagnoosi. Tegelikult Panga küla postitust ei oleks üldse tohtinud olla kuna Sukles ju keelas öelda kus haige on.

!!!
!!!

Pane ennast korra selle inimese olukorda v ükskõik millise teise nakatunud inimese. Jaaa, tagantjärgi oleme kõik kõvad targutajad. Mine sinna Hiina ja lärma seal nendepeale kes selle jama tekitasid.

Kohalik
Kohalik

Miks peaksin. Ei oleks tulnud üldse Eesti kui teadsin sõber / töökaaslane haige. Vaid soome jäänud. Panna pidu ja kutsuda inimesi vastu sadama. On vastutustundetu ja süüdimatu käitumine.

eeee
eeee

Miks ei oleks tohtinud Panga küla postitust olla?Kuna Sukles ütles, et ei tohi, siis nii peabki olema?! Elanikud, kes samas külas ja keskuses elavad ei tohi asjast teada, sest Sukles ei luba teatada? Kui minu piirkonnas viirusekandja oleks, siis tahaksin ma ka asjast teada, sest siis oskaks arvestada. Ja kõik teised samuti!! Me elame 21.sajandis mitte kivi all!!

Kohalik
Kohalik

Kui saabus neljal ja peab ju andma allkirja et istud kodus karantiinis. Reedel liiklus. Rikkus karantiini reegleid. Või eksin ?

Kohalik2
Kohalik2

Liikus testi tegema –> Kirjutatud ju, et reedel käis testi tegemas. Autoga kohale, proovid ära anda, ja tagasi koju..

Agu
Agu

Mida te taga ajate, sellest ei saa aru!?

Kohalik
Kohalik

Olulist miskit. Kuigi reeglid on meil kõigil täitmiseks eriti karantiini ja muud. Miks ei trahvita teadlikult rikkujat ?

Küsimus
Küsimus

Kes parandab ära faktivead paberlehes? Onlines on hea muudatusi teha ja vigasid muudkui parandada, paberlehes see siiski võimalik ei ole!
Kuidas saab Kiis väita, et Tiik levitas koroonaviirusega nakatanu kohta infot sotsiaalmeedias?!Nakatanu kohta ei kirjutatud mitte ainsatki sõna. Grupi lehel oli infona kirjas järgnev tekst:” Panga külas on esimene koroona-juhtum. Nüüd on see aeg, kus peame veel tõsisemalt üksteisest distantsi hoidma, et selle levikut tõkestada. Olgem terved!”

Ajakirjandus tahab asjast vägisi paanikat tekitada! Kokku on kirjutatud artikkel, kus tõde on ainult see, et nakatanu saabus Soomest. Aplaus ajakirjandusele!

Vandaal
Vandaal

Mopid ja küprokid vaata ennäe ulatavad-soomes viirusele käed!!!

Agu
Agu

Nime vahetanud jälle või? Rumal tekst ikka samasugune.

Ahsoo
Ahsoo

Töö tegemine on siiski auasi, mitte mõnitamiseks mingi riimijupikesega.

Teadja
Teadja

Jah töö on töö. Karma tegi ära tollele isikule . Ei tasu asutustes valetamas käija. Järelpõlv rahulikult vanainimesega koos kel terviseprobleemid. Väga normaalne ilmselt nii Soomes tööl olla.

juss
juss

Kas Teie olete rumal?

Kohalik
Kohalik

Miks antud tegelane rumal ? Kõik ju õige !

Agu
Agu

Karma ei puutu asjasse, elavad ja töötavad sealmaal ninapidi koos, mitu matsi kokku aetud, kes teab kustkohast, ühes väikses korteris. Pole ime, kui levib.

wpDiscuz