Margus Linnamäe tahab Haapsallu reklaamtulba osta

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Kuuse tänava ja Tallinna maantee nurgal seisab praegu Kastani poe reklaam, aga tulevikus hakkab vilkuma suur leedekraan. Arvo Tarmula/eskiis

Kuuse tänava ja Tallinna maantee nurgal seisab praegu Kastani poe reklaam, aga tulevikus hakkab vilkuma suur leedekraan. Arvo Tarmula/eskiis

Läbi mitme ettevõtte Margus Linnamäe UP Investi portfelli kuuluv Digiekraanid OÜ tahab Haapsallu püstitada välireklaamide kuvamiseks mõeldud leedekraani.

„On tõesti tulnud taotlus sellise ekraani paigaldamiseks ja linnavalitsus tegeleb sellega,” ütles Haapsalu linnapea Urmas Sukles.

Ettevõte tahab ekraani paigaldada Tallinna maantee ja Kuuse tänava nurgale. Leedekraani suurus oleks kolm korda kuus meetrit. Samas kohas on praegu Kastani poe reklaam, mille jaoks on kauplust omav Aardemaa OÜ linnaga sõlminud tähtajatu lepingu.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
ei saa aru
ei saa aru

mis ennenägemata monstrum sinna tänavanurgale üles sätitake, et peab vaatamiseks auto seisma jätma ja tekitama ohtliku liiklusolukorra. Teadjad siin ütlevad et helendab silmipimestavalt ja reostavalt. Ja kui veel häält ka teeb ja lööb ka, siis on ikka suur kahju tekitatud… aga ei saa aru,kellele 😢🤔

ei saa aru
ei saa aru

mis ennenägemata asjand sinna tänavanyegale küll pannakse, et

uskmatu toomas
uskmatu toomas

Kas te midagi valgusreostusest olete kuulnud ?

Ko & Roona
Ko & Roona

Kuna sealsamas asub ka ülekäigurada, siis saab edaspidi ilmselt nii mõnegi tagant otsasõidu ülekäiguraja ees peatunud autole tolle reklaami süüks panna. Läheks isegi veel hästi, kui inimesed alla ei jää…

....
....

Tallinnas ei tohiks siis kedagi ammu elus olla. Ise ei tea pole ammu käinud..

Jah
Jah

Sügisel pimeda ajal vihmaga pimestab vilkuv led korralikult ära. Ülekäigu rada on tõesti sellisel juhul vägagi ohtlikus kohas, eriti arvestades seda, et jalakäijad paljud helkurit ei kanna, mis teeb nad eelpool kirjeldatud situatsioonis nähtamatuks.

Aga
Aga

Tõenäoliselt asjapulgad sellist analüüsi tegema ei hakka.

Nojah
Nojah

eks jah, raha paneb asjad paika, nagu iga asjaga.

Läänlane
Läänlane

Seltsimees Linnamäe hakkab siis oma lihatööstuse kräppi seal reklaamima.

Ott
Ott

Loomulikult võiksid linnas mõned LEd ekraanid olla. Üks hea koht oleks Rimi küljes ristmiku nurgas

Ikka 10 vähemalt.
Ikka 10 vähemalt.

1 valgustulp ainult? Seda on ju linna kohta nii vähe? Tallinnas on iga 100 m. pärast uus valgustulp ikka.

Aga
Aga

Seda nüüd küll vaja pole. Valgusreostust on niigi palju. Tänavavalgustus küll ei võlgu, aga LED-ide valgus on liiga tugev ja silmale ebameeldiva spektriga. Pigem võiks kaubamaja juurest ka selle vilkuva ekraani ära koristada. Ja elukeskkonna reostamise plaanide kõrval, meil ei ole siia mingit Linnamäed vaja. Palun ärge tehke ühegi Linnamäega plaane ega kokkuleppeid. Las linn jääda rahulikuks, et päeval ei peaks silmi kinni pigistama ja öösel saaks magada. Ekraanide ja prožektorite koht ei ole avalikus ruumis!

lugeja
lugeja

Ons nimetada asja millest rahamees ilma jääb.

juss
juss

Näiteks tervis, südamerahu, lugupidamine, päris sõbrad, need kõik sellised, mida osta ei saa!

misasja
misasja

Te valetate! Lugupidamist, südamerahu ja tervist isegi teatud määral saab osta, kasvõi elundidoonorite arvelt. Ärge olge nii romantiline, raha määrab siinses ilmas ikka päris palju! Artur Rinne isegi laulis, kes on rikas ….

Hellat
Hellat

Teie arvates võiks Haapsalu keskajas olla, siis oleks süda rahul.

Aga
Aga

Ei vasta rumalale küsimusele

raha otsustab
raha otsustab

keskajast on asi kaugel, aga see vilkuv-särav monstrum on ikka sobimatu, tüütu ja jõle küll. Väikelinn nagu Nevada? Kole!

misasja
misasja

Nevada on kole?

sedaasja
sedaasja

Haapsallu üle tuues küll.

wpDiscuz