10

Keskkonnaamet jättis lageraieload metsise elupaikades kehtima

Metsisekukk. Foto: Jaanus Tanilsoo

Metsise elupaigas jäid raieload kehtima. Jaanus Tanilsoo

MTÜ Roheline Läänemaa esitas veebruari alguses Keskkonnaametile kolm vaiet, et muuta kehtetuks Noarootsis Elbiku, Tuksi ja Annamõisa metsades lageraie teatised metsise elupaikades, kokku 23 hektari ulatuses. Keskkonnaamet vaideid ei rahuldanud.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Riikonvalmis
Riikonvalmis

Oleks huvitav, kui siia planeedile ilmuks elama mõni füüsiliselt ja relvastuselt meist üleolev eluvorm ning hakkaks inimeste elupaiku koos inimestega niiviisi hävitama.
Aga kui metsisele ja muule elusloodusele inimeste ja riikliku looduskaitseorganisatsiooni poolt sama tehakse, siis inimene(RMK) probleemi ei näe. Mis on saanud liberaalsetest ja humanistlikest väärtustest? Paistab, et RMK-st on saanud natsiorganisatsioon, mis on asunud tegema looduses rassipuhastust(liigipuhastust) metsiste likvideerimiseks. Mis järgmiseks RMK? Kas juudid?
Ja ega keskkonnaamet parem pole! EKRE keskkonnaminister Rene Kokk peaks just seisma konservatiivsete ja säästlike eluviiside eest. Enne valimisi oldi küll kõvad konservatiivid. Nüüd tehakse ainult kompromisse liberalismiga.

Agu
Agu

Teie kriitika EKRE suunal ei ole küll õigustatud. Teil on vähe usku konservatiividesse! Teie kommentaaris on palju vasturääkivust. Panete liberaalid ja konservatiivid kõik ühte patta ja milline faktiväide see on, et natsid hävitasid loodust? Te olete mi geid sõnu õppinud, aga seostada ei oska neid, siis tulebki ming8 segapudrukapsad tekst. Saan teie vihast aru, aga tulnukaid appi kutsudes me Eestit ei päästa kahjuks.

Triibik
Triibik

Sõbrad, valimised on varsti ja mõelgem lõpuks,keda valida. Metsamaffia aeg peab lõppema !!

Justnimelt
Justnimelt

Jah, lõpetage oravate ja sotside toetamine ükskord juba! Saab need ametkonnad siis ka ehk varsti puhtamaks ja tegusamaks.

Pamp
Pamp

On ikka värd-j-ad seal kabinettides. Sõitke mööda maakonda ringi ja niipalju maharaiutud metsa pole minu silmad veel kunagi näinud.

Sulid
Sulid

Keskkonnaamet tuleks kinni panna !

uskmatu toomas
uskmatu toomas

Raiume kõik maha ja müüme võileiva hinna eest välismaale.Muidugi väga tark oleks saadud raha ka maha juua !

metsis
metsis

On ikka arusaamine keskonnaametis, selliste kuninglike lindude kodu lagedaks teha. Tahaks aru saada miks seda tehakse, on see ahnus, lollus või misasi siis.

Nojah
Nojah

Eks raha pärast tehakse siin ilmas kõike kahjuks. Niikaua kuni raha juhib inimese tegevust, ei muutu mitte midagi. Väike punt rohelisi jms tegelasi ei muuda suurt midagi, venemaal pannakse isegi kinni, kui liiga pinda hakkavad käima.

wpDiscuz