10

Lääne Elu paberleht teisipäeval, 7. aprillil

Lääne Elu

info@le.ee

Vallad üritavad investeeringutega jätkata

Lääne-Nigula, Vormsi ja Lääneranna vallavalitsus otsivad kulude kokku hoidmiseks võimalusi, kuid ei kavatse investeeringuid peatada.

Endise lihakombinaadi juurde tuleb suur vanadekodu

Tallinna ettevõtja Aleksandr Sofronov tahab kunagise ühiselamu Haapsalus ehitada vanadekoduks, kus on ruumi ligi 70 vanurile.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Taat
Taat

Coopi tahab suurte inimeste arvuga öelda, et tulge kõik, me ei jäta kedagi ootama nagu Rimis, et mahute ära, ei ole probleemi. Teeme konkurentidele ära, teeme Sportlandi

Taat
Taat

Erinevus tuleb tõenäoliselt sellest, kas arvestati lettide ja riiulitega või mitte. Ehks brutopind on kogu poe pind, mis jagati ühele külastajale ettenähtud suurusega või võeti maha riiulite alla jääv pind, ja arvestati siis netopinna järgi

Oskar
Oskar

Kui Parila poe suurust võrrelda Mini Rimiga, siis kuidas moodi need arvud saadud? Kui Parila poes juba 15 inimest on pood puupüsti täis. Aga 37?

Teine Mõte
Teine Mõte

Ja Vanalinna toidupoodi korraga 42 inimest???!!! Praeguse kriisi ajal!!!

Teine Mõte
Teine Mõte

vabandust 62 inimest.

Olli Ristilt
Olli Ristilt

Ei ole võimalik, et Risti A ja O poodi võib korraga siseneda 41??? Palivere on suurem ja sinna tohib vähem inimesi, kus on loogika

Matemaatik
Matemaatik

Paliverre ehk mahuks korraga 10, siis ei ole ohtu.
35 inimest ja samas Kastanisse ca.40?

Njahh.

Kastanis
Kastanis

Kastani poes on riiulite vahed nii kitsad, et mööda üksteisest pole võimalik minna. Kaupluseomanik peaks eriolukorras osa mitteesmatarbekaupa tagumises kaupluseruumis kokku tõmbama, et eespool oleks lahedam Olete proovinud liikuda saiariiulite ja koogileti vahel. Võimatu.

juss
juss

Söö vähem magusat ja liiguta ennast rohkem!

Ronja
Ronja

Ma ei ole nõus küll Haapsalu Konsumis 400 inimesega koos olema. Seal on mõned riiulivahed nii kitsad, et isegi 2 inimest, kes komme ostavad, ei saa kahe meetrist vahet pidada.

wpDiscuz