3

Läänemaa pääses napilt tulesurmadeta

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

src="https://online.le.ee/wp-content/uploads/2019/01/Tulekahju-Mihkli.-Lemmi-Kann2.jpg" alt="" width="898" height="600" /> Majapõleng Haapsalus Mihkli tänaval oli mullu Läänemaal üks tõsisemaid tulekahjusid – päästjad tõid hoonest välja kolm inimest. Foto Lemmi Kann[/caption]

Üle mitme aasta läks Läänemaal aasta sedavõrd õnnelikult, et tuletõrjujad ei pidanud põlenud majadest välja tooma ühtegi hukkunut.

Viimati oli tulesurmadeta aasta Läänemaal 2015. Vahepeal on igal aastal vähemalt üks inimene tules elu jätnud. „Samas ei saa öelda, et Läänemaal nii turvaline oleks,” ütles Läänemaa päästepiirkonna juht Hannes Aasma. „Kohe jaanuaris toodi Haapsalus Mihkli tänaval põlevast majast kolm inimest välja. Ega palju puudunud, et meil oleks olnud seal kolm hukkunut.”

Mihkli tänava tulekahju oli mullu Läänemaal üks tõsisemaid. Kolme inimese päästmise eest teenisid Haapsalu päästjad Jüri Pozarski ja Raini Teral ning Risti päästjad Marko Nikker ja Aivo Liivapalu elupäästja medali.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
uskmatu toomas
uskmatu toomas

Kas Mihkli tänava ja Võnnu tänava tulekahjud on kaks erinevat või on lugupeetud ajakirjaniku proua kirjeldanud ühte tulekahju kahe aadressi all ?

ärni
ärni

kajs erinevat ikka

wpDiscuz