7

Lääne-Nigula bussipaviljonid saavad sel aastal korda

Palkidest bussipaviljonide palgid mädanevad ja talad on lahti. Malle-Liisa Raigla

Lääne-Nigula vallas olevad palkidest bussipaviljonid on oma aja ära elanud ja on kohati bussiootajatele ohtlikud, vald lubas paviljonid sel aastal korda teha.

Esmaspäeval Taebla kooli vahetus läheduses, Priguldi bussipeatuses bussi oodanud Ants Kalda ütles, et paviljon on millimeetri pealt kokku kukkumas. „Iga sekund võib lastele pähe kukkuda,” ütles Kalda.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Peatus
Peatus

Samuti ei tööta peatustes üles pandud valgustus. kui on pime , siis on pime ja bussijuht ütleb , et riputage rohkem helkureid külge!

bussijuhil tõepoolest raske märgata
bussijuhil tõepoolest raske märgata

Need päikeseenergijal laetavad valgustused on väga mõttetud kulutused. Huvitav, mis need ka maksavad? Kui päevad on pikad, saavad need laetud ja põlevad ööselgi, kui bussiliiklust polegi. Pimedal aastaajal on kustunud ja kasu pole.

Jah
Jah

Kas keegi otsustajatest-asjapulkadest on üldse proovinud sellistes bussipaviljonides bussi oodata, eriti pildilgi näha olevas Priguldi peatuses? Seisad seal keset välja, vihma ja tuulega täiesti mõttetu.

kas
kas

Lääne- Nigula valas ka midagi normaalselt korras on. Tõelise šoki saate , kui sattute Risti bussijaama taha, kus on looduslik välikäimla.Õllesõbrad hüppavad läbisõitvatelt bussidelt maha ja tühjendavad ennast otse laste silme all räämas bussijaama putka taha.

Enriko
Enriko

Nõukogude-aegsete külabussipeatuste taha oli küll välikäimlaid ehitatud. Ega nad korras püsinud aga vajadust nende järele vähemalt ei eitatud.

noh ja
noh ja

Iga paviljoni taha käimla? No ei, ei kannata siis bussi sellistes oodata. Miks vallaga küll pahandada, kui inimestel pole elementaarset viisakust. Peaks hakkama tualetikasutamise kursusi korraldama või? Inimesed – olge viisakamad.

Cvbn
Cvbn

Seal võiks tõesti väli wc olla

wpDiscuz