2

Lääne Elu paberleht teisipäeval, 24. septembril

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Haapsalu elanikud tahavad siledaid teid

Inimeste ettepanekud järgmise aasta Haapsalu kaasava eelarve raha kasutamiseks on läbi ja lõhki pragmaatilised – peamiselt tahetakse siledamaid, ohutumaid ja paremini valgustatud tänavaid ja kõnniteid.

Läänemaa rahvaralli kaksikvõit läks Saaremaale

Laupäeval Nõva ja Noarootsi teedel rasketesteeoludes sõidetud Läänemaa rahvarallil katkestas kolmandik võistkondadest. Puhta töö tegid saarlased, sest nii esimene kui ka teine koht läks klubile Thule Motorsport.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kotermann
kotermann

Tänavatel ei olegi niiväga viga, Eesti mõistes täiesti keskpärased, aga kõnniteed on Haapsalus küll õige mitmel pool ikka täiesti “vapustavad”.
Peaks hakkama linnapiiril turistidele õnnetusjuhtumikindlustust müüma 😛

Marek
Marek

“Tänavatel ei olegi niiväga viga, Eesti mõistes täiesti keskpärased…” Kuidas palun? Kas kotermann pole Haapsalust välja saanudki? Mine sõida näiteks Põlvasse ja vaata, kui korras seal tänavad on, alates peatänavast, mis Haapsalus ei kannata mingit kriitikat.

wpDiscuz