5

Lääne Elu paberleht teisipäeval, 16. juulil

Lääne-Nigula kaasava eelarve objektidest on valminud kaks

Lääne-Nigula valla esimese kaasava eelarve võiduettepanekutest on valminud kaks ja järjest tuleb lisa.

Kõige esimesena kasutas kaasavast eelarvest saadud raha ära Linnamäe, kuhu soetati jalgpalliväljaku muru kastmissüsteem. Oranžikas masin vuras Linnamäe staadionil ringi juba juuli alguses. Laupäeval avati pidulikult kuue meetri pikkune ujuvkai Nõva sadamas.

 

Läänemaal oli tegus nädalavahetus

Nädalavahetusel külastasid Haapsalut Ameerika autode huvilised, Kiltsis said kokku jahimehed ja Noarootsis peeti kohvikutepäeva. Loe kõigist neist sündmustest lähemalt paberlehest.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
taat
taat

Jama algab ikkagi projekteerimisest, hanketingimustest. Projekteerimishanke dokumente, ei valmista ette linnapea, vaid selle ala spetsialistid, kelleks üldiselt linnavalitsuse vastavad ametnikud. Hanke ettevalmistamist võib ka teenusena sisse osta. Projekteerija teab nõudeid ja standardeid, talle antakse ka projekti täpsustavad tingimused.

Kodanik
Kodanik

Võimalik vaid Haapsalus! See näitab nii mõndagi…..

Mihkel
Mihkel

Eks Tallinna vahet tuleb siis väiksemad bussid sõitma panna.

K.S
K.S

Asi selles, et Austatet Linnapea sõidab UAZikuga ja seepärast tehti ka bussipeatused PAZ bussi mõõtude järgi… Ju keegi alluvatest tahtis lihtsalt kannuseid teenida…

viimati juhtunust
viimati juhtunust

Eesti Vabariik teine 1991-2004

wpDiscuz