0

Läänemaa parimad 3×3 korvpallis

Läänemaa koolipoiste korvpalliturniiri kolm paremat võistkonda mõlemas vanuseklassis. Erkki Lass
Läänemaa koolipoiste korvpalliturniiri kolm paremat võistkonda mõlemas vanuseklassis. Erkki Lass

Läänemaa KSL meistrivõistlustel on tänaseks selgunud kõik paremad koolid korvpallis. Kui kõigepealt riputati medalid kaela 8.-9. ja 10.-12. klasside tüdrukutele ja poistele, siis nüüd said hea mängu eest autasustatud ka 4.-5. ja 6.-7. klasside õpilased. Nendes vanuserühmades selgitati paremad välja 3X3 korvpallis. Kuuest Läänemaa koolist osales kokku 14 võistkonda.  Kui lüüa kokku kõik noored, kes Läänemaa KSL selle õppeaasta meistrivõistlustel korvpalli mängisid, saame arvuks kindlasti üle 200 tüdruku-poisi.

Kõige nooremate, 4.-5. klassi poiste 3X3  võistlusel pääsesid kahest neljasest alagrupist poolfinaalidesse Noarootsi kool ja Uuemõisa algkool ning Haapsalu linnaalgkooli ja Haapsalu põhikooli I võistkonnad. Neist Noarootsi ja Haapsalu linnaalgkool olid alagrupimängud läbinud puhaste paberitega. Poolfinaalis suutis aga Haapsalu põhikooli I võistkond Noarootsit võita. Teisest poolfinaalist tuli nende finaalivastaseks Haapsalu linnaalgkool, kes alistas Uuemõisa algkooli. Medalimängud olid väga põnevad. Pronksised autasud võitis 9:8 paremusega Noarootsi, kes alistas Uuemõisa. Finaal oli finaali vääriline. Haapsalu linnaalgkooli poisid olid veidi kindlamad ja tulemusega 10:8 tuli võit Haapsalu põhikooli I võistkonna üle.

Haapsalu linnaalgkooli eest mängisid: Evert Tetto, Matthias Zimmer, Sander Jaaska ja Hendrik Soome.

Haapsalu põhikooli I: Tom-Simion Treimann, Ken Martti Sakson, Sten Eric Sakson ja Taaniel Kahar.

Noarootsi kool: Gregor Trave, Egert Trave, Kerdo Kärp ja Priit Laurits.

Vanemate, 6.-7. klasside 3X3 turniiril mängis kuus võistkonda. Ka siin jaotati võistkonnad kahte alagruppi. Väga hästi oli koostatud turniiri kava, kus võimalus finaali pääseda oli ka neil koolidel, kellel alagrupimängud väga hästi ei õnnestunud. Lõpuks jõudsid medalimängudele kolmest Haapsalu põhikooli võistkonnast kaks ja Oru ning Noarootsi kool. Kolmanda koha kohtumises olid Oru poisid kindlalt 11:0 üle Haapsalu põhikooli II võistkonnast. Koolivendade suure pronksikaotuse heastas Haapsalu põhikooli III võistkond, kes väga põneva mängu järel suutis alistada Noarootsi 5:2.

Haapsalu põhikooli III: Ingemar Germ, Oliver Laasik, Martin Toomsalu ja Ron Moskvin.
Noarootsi kool: Thor Härm, Karl Uberto Eller ja Uko Oliver Eller

Oru kool: Gregor Villakov, Rammo Keelus, Rasmus Kleinberg ja Rageri Keelus.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz