Lääne Elu paberleht laupäeval, 8. detsembril

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Pullapää prügistajad võetakse pihtide vahele

Tuleval nädalal saavad kolm ettevõtet kutse ilmuda keskkonnainspektsiooni, kuna nendele viitavad jäätmed on ametliku prügila asemel veetud Pullapää metsa. Uurimisse on kaasatud politsei.

Laura Koemets vahetas ehitajaameti bussirooli vastu

Oktoobri algusest keerab Haapsalus bussirooli 23aastane Laura Koemets, kes üllatab paljusid bussisõitjaid oma noorusega, kuid eelkõige sellega, et on naine. „Nad ei ole siiamaani harjunud, et ma sõidan,“ ütleb Koemets reisijate sagedase üllatumise kohta. Ei ole harv, kui öeldakse:„Appi, lapsekene, mida sina siin teed?“ Kord isegi küsiti Koemetsalt, kas tal perekonda üldse ei ole.

Rannarootslaste retseptid kogutakse raamatusse

Paslepas Teeristi villas tutvustati möödunud nädalal rannarootslaste retseptiraamatu ideed. Rannarootslaste toitud on tänapäevaseks mugandanud Rain Käärst. Raamatu idee oli tekkinud Einbi külas elaval Peeter Lepikul. Lisaks retseptidele tulevad raamatusse ka lood Noarootsi küladest: kust on pärit nende nimed, kuidas küla on tekkinud.

 

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments