6

Metsa tänava kõnnitee võitis promenaadi pikenduse

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Rannarootsi muuseumi töötajad Anu Raagmaa (vasakul) ja Lydia Kalda seisavad muuseumihoovis paadislipi kõrval kohas, kust võiks minna mereäärne jalutustee. Arvo Tarmula

Rannarootsi muuseumi töötajad Anu Raagmaa (vasakul) ja Lydia Kalda seisavad muuseumihoovis paadislipi kõrval kohas, kust võiks minna mereäärne jalutustee. Arvo Tarmula

Teisipäeval lõppenud Haapsalu kaasava eelarve hääletusel läks tihedaks rebimiseks, millest väljus võitjana Metsa tänava kõnnitee 97 häälega.

Haapsalu promenaadi pikendus kuni jahisadamani sai 95 häält.Veel teisipäeva õhtul enne kella üheksat oli Metsa tänava kõnnitee kindel liider ja promenaad umbes 40 häälega teine. Viimastel tundidel enne keskööd aktiveerusid aga promenaadi pikenduse toetajad ja need, kel oli huvi hääletamist reaalajas jälgida, olid tunnistajaks põnevale heitlusele – kas hilisest spurdist piisab võiduks?

Seekord mitte. Metsa tänav jäi kahe häälega peale ja on seega 2019. aasta kaasava eelarve hääletuse võitja. „Jah, see kõik on nüüd vaid vormistamise küsimus,” kinnitas Haapsalu linnavalitsuse avalike suhete spetsialist Tõnu Parbus.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Joppen
Joppen

Võiks sru saada, et selle 20 tuhhi eest oleks saanud heal juhul 2 meetrit promenaadi.

kurbvaesus
kurbvaesus

Metsa tänava kõnnitee on Metsa tänava inimestele. Vajalik, oodatud ja kohane. Promenaadi pikendus oleks külalistele, turistidele, linnas jalutajatele, tulevikule suunatud. Jälle vajalik. Aga kui ikka raha ei ole, siis ei ole ja üks asi käib teise arvelt. Kogu funktsioneerimine nokk kinni, saba lahti.

P.Romenaad
P.Romenaad

Linnapea võiks nüüd arvata, et ka Framarest soomlased käivad Promenaadil ja haapsallaste palgaraha kokkuhoiu arvet ei maksaks endae suuri dividente, vaid ehitaks selle raha najal Promenaadi Kaluri poole edasi.

jass
jass

Ei, see tähendab, et unistamine on jätkuvalt tasuta! 😉

juss
juss

Kas see tähendab, et Metsa tänavale saab uue kõnnitee?

kõnnija
kõnnija

Uus kõnnitee tuleb kahe autorea vahele keset sõiduteed.(A la Kuuse tänava rats.)

wpDiscuz