1

Sauna Cup: naiste 20+ kuld ja hõbe viidi Peterburi

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Tehnolink ja North Legion selgitasid N 20+ finaalis, kellele kuld, kellele hõbe. Põhjaleegion (sinises) võitis seekord võimsalt. Foto: Urmas Lauri

Peterburi naised sõidavad koju kullakoorma ja hõbedahunnikuga, see oli juba enne selgem kui Tehnolink (rtohelises) ja North Legion N 20+ finaalmängus platsile läksid.

Juba enne, kui mäng algas, võis siniste võitu ennustada, sest minuti kestnud vabavisketulistamise võitsid just nemad tulemusega 12:7. Mäng lõppeski Põhjaleegioni üleolekuga. Kuldmedalid ja võidukarikas seega Nort Legioni naistele.

Võistlusi kommenteerinud Aivo Paljasmaa uuris mõlemalt võistkonnalt, kas Peterburi naisi võib ka tuleval aastal Sauna Cupil võistlemas näha. Lubasid kohal olla.

North Staril oli omapärane trofeepildivoor, mida nad piltnikule paar korda läbi mängisid, et efektsemat kaadrit juubeldajaist saada.

Fotod: Urmas Lauri

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Endel
Endel

Tundub, et hr. Lauri jaoks oligi see kogu Sauna Cup.
Täielik lugupidamatus teiste võistkondade vastu. Häbi !

wpDiscuz