7

Taebla jaanitulel läks löömaks

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Taebla jaanituli. Foto: Kauro Kuik
Taebla jaanituli. Foto: Kauro Kuik

Laupäeval toimunud Taebla jaanitulel muundus lõbus peomeeleolu südaöö paiku vihaks ligimese vastu ja suhteid klaariti rusikatega. Lääne ringkonnaprokuratuur algatas kaks kriminaalmenetlust.

Haapsalu politseijaoskonna piirkonnapolitseinik Vello Vichterpali sõnul pöördus pärast Taebla jaanipidu politsei poole kaks kannatanut, kelle ütluste põhjal alustati uurimist.

„Ühel juhul alustati uurimist teate peale, et seni tuvastamata naisterahvas lõi rusikaga 46-aastast naist, teisel juhul lõi teate kohaselt 29-aastane mees teist sama vana meest,“ selgitas Lääne ringkonnaprokuratuuri pressinõunik Liivi Reinhold. Juhtumite detailid on veel väljaselgitamisel.

Korraldaja Riina Kopti ütles, et jaanitulel käis umbes 1200 inimest. Parkimine oli jaanitulel korraldatud eeskujulikult.

Peoplatsil torkasid silma kanget alkoholi joovad alaealised. Haapsalu noored jõid avalikult haljast viina plasttopsidest. Ühes suuremas ühiselt alkoholi tarbivas alaealiste seltskonnas oli üle kümne inimese. Peoplatsil olid ka Haapsalu jaoskonna politseinikud, ükski joobes alaealine politseile vahele ei jäänud.

Vichterpal meenutas, et ka eelmisel aastal ei möödunud Taebla jaanipidu vahejuhtumiteta ja läks lausa suuremat sorti massikakluseks.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Lugeja
Lugeja

Tavapärane jaanipäev ju.

Jaan
Jaan

Kahju alevi rahvast. Pargiti kuhu juhtub. Vale puha et parkimine korras. Samas kusti ja oksendati ning visati oma pudelid ja taara aeda. Tulevane jaanituli tehtagu uude rajatavasse parki aga mitte inimeste hoovi.

juss
juss

Taeblas oma kalender? Mul näitab alles 18. kuupäeva!

kuidas sellest aru saada?
kuidas sellest aru saada?

Peoplatsil torkasid silma kanget alkoholi joovad alaealised.- ükski joobes alaealist joobes vahele ei jäänud.
KUMMALINE, kas pole?

Kirk
Kirk

viin on “tegija” ikka veel kahjuks. Küladesse tuleks spordiringe luua, nagu poks, maadlus jms alad, treenitud inimene mõtleb teistmoodi ja lootust on, et alkoholi ka enam nii palju ei armasta.

arr
arr

Iga maapoe taga tegutseb väike poksi ja tõstering.

2. kodanik
2. kodanik

Tundub, et maksumaksja raha kulutamine on asja ette läinud.

wpDiscuz