0

Läänemaa kaitseliitlased said kätte teenetemärgid ja uued auastmed

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Jüri Bachman. Foto: Madis Mintel
Kaitseliidu Lääne maleva pealiku kohusetäitja Jüri Bachman annab Märt Seimannile üle eelmisel aastal omistatud Kaitseliidu III klassi teenetemedali. Foto Madis Mintel

Kaitseliidu Lääne malev jagas Eesti 100. sünnipäeva puhul oma liikmetele teenetemärke ja tänukirju ning ülendati auastmeid.

Tunnustused anti üle laupäeval Eesti sünnipäevaüritustele järgnenud pidulikul koosviibimisel Haapsalu kultuurikeskuses. Üle anti nii Kaitseliidu kui ka Lääne maleva tunnustusi kohusetundliku ja eeskujuliku teenistuse.

Lääne maleva pealiku kohusetäitja Jüri Bachmani sõnul tunnustab ja ergutab kaitseliit oma liikmeid kolm kord aastas: vabariigi aastapäeval, Võidupühal ja kaitseliidu aastapäeval.  Ta lisas, et sel korral jäi tunnustatute nimekiri lühemaks, sest suurt hulka maleva liikmeid tõsteti esile mullu sügisel, mil Lääne malev tähistas oma 100. aastapäeva.

Kaitseliidu teenetemedali III klass:
Andres Kimber
Küllike Tammeveski

Kaitseliidu ülema tänukiri:
Ülo Tuisk
Tanel Kapper
Tõno Tammeveski
Heiki Magnus

Lääne maleva teenetemärk:
Aivar Schmidt
Jüri Tepp
Peeter Veevo
Mati Lepna
Karel Maiste

Lääne maleva hinnaline kingitus:
Jüri Jõemaa
Mati Kallemets
Juhan Lukk
Maire Kruus

Lääne maleva tänukiri:
Sven Aunaste
Joosep Laev
Siim Romanov
Arne Alpius
Piret Veevo
Ivari Rahula

Auaste lipnik:
Andres Kimber
Tanel Palmroos

Auaste nooremveebel:
Meelis Lokk
Jaan Stoletov

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz