Haapsalu JK võitis neljanda liiga

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Haapsalu JK mängib roosas vormis. ARHIIV

Sel aastal esimest korda Eesti meistrivõistlustel kaasa löönud Haapsalu jalgpalliklubi võitis laupäeval koduväljakul Tallinna Soccerneti 10:0.

Esimesel poolajal lõid haapsallased kaks väravat, kuid teisel poolajal läks tõeliseks tulevärgiks. Lõpuks sai Dmitri Andrejevkirja kuus väravat, Aleksandr Vassiljev kaks, Aleksandr Molkov ja Rivo Reinsalu ühe värava.

See oli Eesti meistrivõistluste IV liiga põhja-lääne piirkonna eelviimane mänguvoor. Tänavu liigas mängima hakanud Haapsalu JK oli liigavõidu kindlustanud juba varem. Nüüd on neil 17 mängust 43 punkti ehk kaheksapunktiline edu teisel kohal asuva Kohila Püsivuse ees. Liigas on saadud 14 võitu, üks viik ja kaks kaotust. Väravate vahe on 72:24.

Kaotanud Soccernet jagab liigas 4.-5. kohta.

Tuleval hooajal on Haapsalul kolmandas liigas kaks klubi: Haapsalu JK ja Läänemaa JK.