Kanepi jõudis Esseni tenniseturniiril veerandfinaali

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Kaia Kanepi

Kaia Kanepi (fotol) sai täna Saksamaal Esseni tenniseturniiri teises ringis 6:4, 6:3 võidu Jaqueline Adina Cristiani üle.

Esimeses setis püsis mäng võrdne seisuni 4:4, mil Kanepi võitis Rumeenia mängija servigeimi ja hoidis siis edu.

Teises setis murdis Haapsalu mängija rumeenlase pallingu seisult 2:2 ja võitis lõpuks 6:3. Mäng kestis 1 tundi ja 13 minutit.

Aasta tennisest eemal olnud Kanepi on maailma edetabelis langenud 630. kohale, tänane vastane oli 320.

Kanepi veerandfinaalivastane tuleb Kathinka von Deichmanni ja Lidziya Marozava mängust. Von Deichmann on turniiri kõige kõrgema paigutusega mängija ja hoiab WTA edetabelis 183. kohta.