0

Täna on isadepäeva puhul Eestis lipupäev

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Eesti Vabariigi lipp. Foto: Arvo Tarmula

Eesti lipp. Foto Arvo Tarmula

Pühapäeval, 13. novembril on isadepäev ja sel puhul heiskavad Eesti lipu kõik riigi- ja omavalitsusasutused ning avalik-õiguslikud juriidilised isikud. Isade austamiseks on ka kõik teised oodatud Eesti lippe heiskama.

Isadepäev on perekondlik tähtpäev, millega austatakse isasid ja tähtsustatakse nende rolli laste kasvatamisel ja ka laiemalt ühiskonnas.

Lipud heisatakse hiljemalt kell kaheksa hommikul ja langetatakse päikeseloojangul. Kui lippu ei langetata, tuleb lipp pimedal ajal valgustada, teatas riigikantselei sümboolikanõunik Gert Uiboaed.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
voh
voh

Ega ei pea hääletama minema,kui on hästi väike %,ei lähe tulemus arvessegi.”Vingugu”oma vingumised need asjapulgad ise siis.

to jah
to jah

küsi taevaisa käest

jah
jah

Rõõmsat isadepäeva!
Varsti rahvas hääletab valdade liitumise eest.Kuidas peaks hääletama–ei,jah?Liiga võimalustevähene ja üldine– näiteks lääne-nigula valla elanikele.Arvamusi jagub rohkem ning erinevaid.Kes tahab ühineda osavallana,kes kuhu-üldse ei tea veel…

Et kui raha antakse,siis oleme igatpidi nõus ja olgu meie vald ühest äärest teise,ainult lõuna-läänemaad ei võta?

täna ei viitsi kuulata
täna ei viitsi kuulata

täna on isadepäev! Valdade ühinemise vingumisi mõni teine kord.

wpDiscuz