0

Selver küsis kliendilt üle kümne euro rohkem

Rauno Pukk

Rauno Pukk

raunopukk@gmail.com

IMG_4691

Foto: Arvo Tarmula

Lääne Elu toimetuse poole pöördus proua (nimi toimetusele teada), kellelt küsiti Rannarootsi Selveris üle kümne euro rohkem raha, kui hinnasiltide järgi oleks pidanud.

Proua rääkis, et ostis Selverist kolm toodet, kuid mitte ühegi hind kassas ei vastanud sellele, mis oli märgitud tootele. „Kassas küsiti mult üle 45 euro, kuigi minu arvutuste kohaselt pidi hind jääma 30 euro ringi,” ütles naisterahvas.

Proua jätkas, et pöördus pärast pettuse avastamist infoletti aru pärima. „Lõpuks anti mulle liigselt ära võetud raha tagasi,” ütles ta.

Rannarootsi Selveri juhataja Eleri Tänav selgitas, et kahetsusväärse juhtumi põhjus oli selles, et toodetele oli sooduskampaania hind peale kleebitud, kuid kampaania ise algab alles homme. „Sellest ka segadus kassas,” ütles Tänav. Ta lisas, et vale hinnaga tooted korjatakse riiulitelt ära ja pannakse sinna tagasi homme, kui on sooduskampaania algus. Tänav kinnitas, et ehkki kampaania polnud alanud, sai proua tooted sooduskampaania hinnaga.

Tänav selgitas, et olukorda, kus hind tootel ja kassas ei klapi, tuleb ikka ette, eriti kampaaniate alguspäevil. „Oleme alati väga tänulikult kui kliendid meid hinnaerinevusest informeerivad,” ütles ta.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
teadja
teadja

selle asemel et meedias kraaksuda,pöörduge Selveri sisekontrolli poole oma probleemidega.Juhataja võetakse maha ja pannakse uus,ausam ja oma tööd tundev kodanik asemele.

toomas
toomas

tule taevas appi, milles see juhataja ebaausus seisneb? kui saalitöötaja pani ekslikult kampaaniakauba päev varem välja, ega juhataja seda raha endale ei varastanud.

Huvitav
Huvitav

Kas iga müüja otsustab ise millal kampaania asjad müüki lööb 😀 Keda see juhataja siis juhatab?

teadja
teadja

Kodanik Toomas!Juhataja on vastutav,kuna tema ju kontrollib töötajaid ja peab ju seda tegema.Vôi sinu arvates on juhataja ainult isik,kes end peegli ees imetleb.Jumal töötajaid ju ei kontrolli.Vôi sinu arvates kontrollib.

Miina
Miina

teadja paneb nüüd viisakalt kirja, mitu päeva ta ise poes tööl olnud on.

Vandaal
Vandaal

Loll saab peksa ka kirikus!

Kübe
Kübe

Ma sain maksimas 10 senti üle. Vot see on häving!

Chan
Chan

haapsalus elavad ikka vapsee debilid (kommentaarium)

juss
juss

Kui lugupeetu kogemata ei tea, siis seda artiklit saab ka Austraaliast kommenteerida!

le croissant
le croissant

mina kunagi kommenteerisin!! VASTAB TÕELE!! TASUTA!

Jane
Jane

Loll saab isegi kirikus peksa, Selverist rääkimata.

ostleja
ostleja

Konsumeerige konsumis,
maksimalistid külastagu maximat,
osteldakse ikkagi selveris!

juss
juss

Mida te ullikesed sinna ronite? Masohhistid olete?

Maali
Maali

Alati on ju võimalik teise poodi minna,kus kaup odavam.

Arvos
Arvos

Selveris küsitakse alati rohkem raha sama kauba eest, mille saab teistest poodidest odavamalt.

Miina
Miina

Selveri tiheda kliendina võin kinnitada, et harv on juhus kui poest saab kogu kauba kätte selle hinnaga, mis hinnasiltidel väljas on.
Kõige suurem segadus on muidugi puuviljadega. Eranditult üritatakse müüa odavam kaup kallima kauba pähe.

wpDiscuz