0

Einar Pärnpuu otsib tallu nooremat ja haritumat tööjõudu

Rauno Pukk

Rauno Pukk

raunopukk@gmail.com

Kullamaa volikogu esimees Einar Pärnpuu.

Einar Pärnpuu. Arvo Tarmula

Kullamaal Reinu-Einari talu pidav Einar Pärnpuu ütles Äripäeva ajakirjale „Põllumajandus”, et ettevõtte eesmärk on elus pidada, selleks on vaja aga nooremat ja haritumat tööjõudu.

Tuleval aastal 20-aastaseks saavas ettevõttes on kasutusel 1820 hektarit põllumaad, milles 1200 hektarit on ettevõtte oma. Ettevõte kasvatab teravilja, töötajaid on aastaringselt seitse, hooajaliselt lisandub paar praktikanti.

"Kui suunata pilk lähitulevikku, on eesmärgiks elus püsida, vähendada maksukoormust ning teha muudatusi tööjõu osas – see võiks olla noorem ja haritum,” ütles ta „Põllumajandusele”.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Karma võlg
Karma võlg

Igalpool mujal hinnatakse ikka kogemust. Seal firmas kogemustega töötajad süüakse alandava käitumisega välja. Ennustan sellele omanikule sellise suhtumisega varsti pillide kotti panemist. Pill tuleb ikka pika ilu peale.

einoh
einoh

eks Einargi juba vanaks jäämas või koguni juba jäänud

Ohhh.......
Ohhh.......

Keskeakriis.

qw
qw

Jälle üks, kes arvab, et noorus on voorus. Vana võib ka tark olla.

Õige
Õige

Kui omal ei ole, ehk siis mõnel töötajal, pärija ka nõnda……

vaadaku
vaadaku

taist või vietnamist, seal noort lapstööjõudu küllaga

wpDiscuz