13

Kapo kahtlustab Savisaart korduvas altkäemaksu võtmises

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Edgar Savisaar. Foto. Arvo Tarmula

edgar savisaar arvo tarmula

Edgar Savisaar. ARVO TARMULA

Kaitsepolitsei kahtlustab Keskerakonna esimeest ja Tallinna linnapead Edgar Savisaart korduvas altkäemaksu võtmises, teatas riigiprokuratuur.

Teisipäeva hommikul esitas kaitsepolitsei Tallinna linnapeale Edgar Savisaarele kahtlustuse korduvas altkäemaksu võtmises. Kahtlustuse järgi võttis Edgar Savisaar 2014. ja 2015. aastal korduvalt altkäemaksu varade ja soodustustena nii enda kui ka kolmanda isiku kasuks kokku mõnesaja tuhande euro väärtuses.

Teisipäeval esitati kahtlustus ka mitmele inimesele, keda kahtlustatakse altkäemaksu võtmisele kaasaaitamises, andmises ja vahendamises. Kõik kahtlustatavad on Eesti kodanikud.

Postimehe ja Delfi andmetel on kinni peetud ehituskontserni Rand & Tuulberg suuromanik Aivar Tuulberg. Alates teisipäeva hommikust teostavad kaitsepolitsei ametnikud menetlustoiminguid mitmes kohas ning mitme inimese suhtes. Kriminaalmenetlust juhib riigiprokuratuur.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Teadja
Teadja

annab teada 😉 Tegelikult on Savi Etsi kinnipanemine Keskerakonna töö. Ets eest ära – oravad ja keskid koos valitsusse ja ei võta neid enam ei ussi ega püssirohi

Jbn
Jbn

Karilaid tahab ministriks.

tiit Poja
tiit Poja

wiki wiki edik paneb kõik paika

Mihail+Koer
Mihail+Koer

Oi vei vei .

Jane
Jane

Jõudu maksuametile ja Kapole. Ehk nüüd ükskord saab ka kordmajja. Koguaeg on räägitud, aga keegi ei julgenud seda meest puutuda, sest maffiat kardavad kõik.

kilekott
kilekott

vahetame tallinna sadama ei mäleta afääri ninasarviku afääri vastu

jah
jah

tundub nii,et sadama afäärist on vaja pilk kõrvale suunata. Savikas läheb sellisel juhul alati loosi.

Pikker
Pikker

Tilk meres!

Rein Vatku
Rein Vatku

Paistab et meie riik on täiskasvanuks saamas. Eelmisel aastal hakkas tööle maksuamet, nüüd paistab, et ka Kapo…

savu
savu

Tegelikult juhitakse tähelepanu mujale pagulaste ,tallinna sadama(re),valitsuse,politsei jm. jamadest.Orjad saavad nädal või kuu rääkida savikast ei midagi enamat.
Jutt et maksuamet tööle hakkas on müüt km pettused kus paberid käivad lätis jätkub.Selle kahju riigile suurem kui mustalt töötamine mille vastu tekkisid vabatahtlikud.

kilekott
kilekott

vahetame kilekotid turukottide vastu

Jane
Jane

Miks vahetame turukottidevastu? Ikka Kohveri vastu.

Pikker
Pikker

Itar-TASS teatas äsja, et Eston Kohvri kodanikunimi on Anatoli Tšumodanov. Ta on sündinud 1971.a. Pihkva oblastis. Nõukogude korra lõpuaastatel töötas KGB Tartu osakonnas vanem-operatiivvolinikuna Anti Taluri käe all. Eesti iseseisvumisel jätkas tööd kapos. Talur oli NSV Liidu Riikliku Julgeoleku Komitee Tartu Linna ja Raudtee osakonna ülem; viimati enne sügist 1991 alampolkovniku auastmes osakonnaülem. Pärast KGB likvideerimist oli ta Eesti Maapanga turvaülem. Tänapäeval korraldab ta Tartu Lõunakeskuse majahaldustööd endise miilitsakapteni Neinar Seli teenistuses.

wpDiscuz