1

Motokrossiga tutvus Läänemaal 142 last

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

krossipoissFoto: erakogu

Nädalavahetusel oli Läänemaa lastel taas võimalus proovida ehtsaid motokrossirattaid ning kuumast ilmast hoolimata huvilistest puudust ei olnud.

Laupäeval olime Kiltsi lennuväljal ning saime Haapsalu rahvalt sooja vastuvõtu. Tsiklit proovima oli tulnud 47 last vanuses 4-18 eluaastat. Päev läks igati korda ning suurem huvi motokrossi vastu tekkis nii mõnelgi lapsel. Otsisime ka kolme paremat krossiteadjat ning Kiltsis võitsid endale päris mängukrossika Kenerth, Keven ja Künter.

Kevade viimane õppepäev toimus Alaküla krossirajal Lihula lähistel, kus külalised Saaremaalt näitasid neljarattalise laste krossirattaid. Eks quadracerite kihutamist rajal oli põnev vaadata, kuid ise sõita veel põnevam. Sõiduprooviks välja pandud kaherattalised sõidutasid 40 poissi-tüdrukut. Krossiviktoriini esikolmik Alakülas oli järgmine: Ainar, Virgo ning Siim.

Motokrossi õppepäevad lastele õnnestusid suurepäraselt. Neljal proovisõidu päeval osales kokku 142 last. Lisaks Läänemaa lastele osalesid õppepäevadel ka lapsed Harjust, Pärnust ning Saarest. Loodetavasti olid õppepäevad heaks aluseks motospordi populariseerimiseks Läänemaal.

Projekti rahastas siseministeerium kohaliku omaalgatuse programmi vahenditest.

Hannes Prikk

Motospordi treener, MTÜ Motokrossipisik

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
veteran
veteran

Tubli töö hr. Prikk ! Ootame nüüd Läänemaa MV ,mida kuuldavasti plaanitud.

wpDiscuz