3

Galerii: Võistlusmäng „Kaitse end ja aita teist“ Roostal

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Roostal peetud Kaitse End ja Aita Teist (KEAT) lõpulaagrist viisid võidukarika teist aastat järjest koju hiidlased.

Neljapäeval ja reedel pani enam kui 180 last Hiiumaalt ja Läänemaalt Roostal proovile oma ohutusteadmised.
6. klassidele mõeldud ohutusõppe programmi KEAT lõpulaagri esimesel päeval pidid kaheksaliikmelised võistkonnad paarikümnes kontrollpunktis näitama oma tule–, vee–, elektri– ja liiklusohutusteadmisi, tundma liiklusmärke, tegema jalgrattaga vigursõitu, tundma metsa all ära laskemoona, osutama esmaabi ja selgitama, kuidas käituda metsa eskimise korral. Teadmisi nõudvate kontrollpunktide kõrval oli ka lustakamaid teatevõistlusi.

Teine päev jätkus fotojahi ja tuletõrjeolümpiaga.

Edu tõi võistlustel peale teadmiste ka oskus teha meeskonnatööd.

Võidukarikas läks tänavugi Hiiumaale ja selle viis koju Kärdla ühisgümnaasiumi võistkond. Ka teine koht läks hiidlastele, selle sai Emmaste põhikooli võistkond.

Läänlaste parim kool oli üldarvestuses kolmandaks jäänud Uuemõisa põhikool. Läänemaa arvestuses järgnesid Uuemõisale Noarootsi ja Virtsu kool.

Tegemist oli viiendat aastat korraldatava võistlusmänguga. Kahel esimesel aastal, mil võistlesid ainult Läänemaa koolid, sai võidukarika Virtsu kool. Kaks aastat tagasi pidid virtsukad selle loovutama Uuemõisa algkoolile ja viimasel kahel aastal on parimad olnud hiidlased.

Fotod: Urmas Lauri

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
päästja
päästja

Heily, ehk sinulgi natuke vale info?!eelmisel aastal ehk 2013, oli üldvõitja Palade Põhikool Hiiumaaalt ja II-koht Lauka Põhikool , Hiiumaalt! Vormsi ehk oli III-kohal!:-) 🙂
2014 Üldvõitja – Kärdla Ühisgümnaasium II-koht Emmaste Põhikool ( mõl.Hiiumaalt) ja III-koht UUemõisa lasteaed-Algkool!!

.
.

Minu arust oli selle aastane KEAT kuues, mitte neljas.

Heily
Heily

Natuke vale informatsioon on ajakirjanikule antud,sest mulluse võidukarika võitis Vormsi Lasteaed-Põhikooli võistkond.

wpDiscuz