5

Haapsalus peetakse nõu Eesti Vabaerakonna loomise üle

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Reede õhtul arutatakse Haapsalus Taksi pubis Andres Herkeli ja Jüri Saare eestvõttel Eesti Vabaerakonna loomist.

Enne seda, kell 16–18 saab Haapsalu kaubamaja ees anda allkirja aktsioonile „Lõpetada erakondade ületoitmine!”. „See on Jüri Adamsi ja Vabaerakonna algatus,“ ütles Eesti Vabaerakonna algatusrühma liige ja Vaba Isamaalise Kodaniku esimees Andres Herkel.

Arutletakse ka laiemalt uue erakonna loomise teemal. „Ettevalmistused erakonna asutamiseks käivad, programmi koostamine on lõppjärgus,“ ütles Herkel.

Herkeli sõnul pole Vabaerakonna asutamiseks aega just ülemäära palju jäänud. „Aga meil on üle poolte registreerimiseks vajalikest liikmetest koos, kindlasti üle viiesaja,“ kinnitas Andres Herkel ja lisas, et riigikogu valimistele tahetakse minna juba uue erakonna lipu all.

Arutelu Taksi pubis (Posti 29) algab 30. mail kell 18.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
trackback
Anders Ammas valiti Vaba Isamaalise Kodaniku aukohtu esimeheks | Lääne Elu

[…] Vaba Isamaaline Kodanik pidas eile Tartus üldkogu, kus valiti organisatsioonile aukohus, revisjonikomisjon ning hinnati […]

mingi
mingi

zooneutraalne partei, siiruviiru lipu all

Ma
Ma

sooviks anda allkirja neti vahendusel-kuidas saaks?

Õigus
Õigus

Väga õige tegu. Ka seltskond paistab olema arukas ja mõistlik.

!
!

Tublid!

wpDiscuz