Fotod: Promenaadil tegutsesid vandaalid

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Haapsalu promenaadil on taas tegutsenud vandaalid, laamendades nii kuursaali ümbruses kui ka Aafrika ranna linnutorni juures.

Linnutorni aluselt on lahti kistud kive, lennutatud eemale prügikast ja rebitud infotahvli kilet.

Kuursaali läheduses on Poska käigu samba ja rannatrepistiku juurest kadunud ümarad kuulid ning Väike-Mere tänava lõpus on viltu lükatud dekoratiivsammas.

Millal vandaalid Promenaadil tegutsesid, on veel selgusetu, ilmselt toimus see nädalavahetusel. Täna parandasid Promenaadi hooldava firma Rannavesi Ehitus töömehed osa kahjusid.

Fotod: Arvo Tarmula

Vandaalitsemine Promenaadil 7

Vandaalitsemine Promenaadil 4

Vandaalitsemine Promenaadil 3

Vandaalitsemine Promenaadil 6

Vandaalitsemine Promenaadil 5

Vandaalitsemine Promenaadil 2

Vandaalitsemine Promenaadil 1

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
nike free run 3
nike free run 3

Very interesting points you have noted , appreciate it for posting . “Custom is the great guide of human life.” by David Hume.
nike free run 3 http://www.adecco.si/news/index.asp?id=62

armsa sünnilinna suur austaja
armsa sünnilinna suur austaja

..kui kätte saadakse,võiks nad ise panna neid korrastustöid tegema ja korda looma,oma energiat rakendama rahumeelsel eesmärgil,esmalt oma kahjustusi likvideerides, pluss töökasvatuse eesmärgil lisatöötunde linna koristusel.

haapsalu nooruk
haapsalu nooruk

See post seal poska käigu juures lükati ümber juba aastavahetuse öösel, turskete vene rahvusest meeste poolt, kes olid tugevas alkoholijoobes.

Jajah muidugi..
Jajah muidugi..

…venelased… Ma kaldun arvama et siiski uus eestlastega tegu, kelle brüssel meile pähe määris!

Pff
Pff

Pff…Joodikud tõestage üless kes tegi? räägime natukene juttu teeme silmaalla sinikaid siis pistame pepukarvad põleva helistame lühinubrile 110 ja natuke aega ootame siis tuleb politsei viiu viiu teeb ukse lahti pistame teid sinna sisse paneme igaksjuhuks lukku ka…

Tundub,et need
Tundub,et need

….on samad kaagid,kes pooled päevad kaubamaja ees ja sees töllerdavad ning prahiga õhtuks ukseesise ära lagastavad. Aga eks kätte saadakse nad kunagi ikka. Ja oleks tore,kui nende nimed ka lehte pannakse…

abe
abe

milleks meil siis miilits on.ega need ei viitsi peale autoga ringikärutamisele,ja põõsastes passimise ja autojuhtide ahistamise midagi tarka teha ja suhtlemisoskusest ei tasu rääkidagi.

Ega jah
Ega jah

Miilits ei julge pätti kinni võtta, äkki annab pätt veel üle kaalika 😀

onikkalapsed
onikkalapsed

Ma olen ise 14, aga siukseid asju ei teeks kunagi, promenadi on ilus koht ise ka näinud kuidas seal pekstakse lampe kustu linnu tornis tehakse suitsu konid visatakse alla, aga mis teha kui lapsed satuvad elutuppa?

vb
vb

on ehituskvaliteet nii kehva, et igast tatikad suudavad neid maast lahti kangutada 🙂

onikkalapsed
onikkalapsed

Väiksed rammumehed…

Timmu
Timmu

hehhee 😀 iga aastane mure. neid poste on ennemgi pikali sikutatud. see keti peal kiikumine on põhjuseks. ju ma panin hästi need sinna, seekord on koos alusega välja tulnud 😀

Pavandu poe kassapidaja
Pavandu poe kassapidaja

Aga noored on meil tublid- Pisa testide tulemused on väga head!

Lembit
Lembit

Mis mõtte Rannavesi ehitus:)?? Mis mingid sellid tegid endale firma ja otsustasid, et hakkavad ise ilma hanketa töid promenaadis tegema. Saada aga arved linnavalitsusse ja muudkui pappi tuleb:)) Siin on küll miskit veidrat…

suli
suli

Rannavesi ehitus on teadagi taavi käsk, kus töölised kausitäie supi eest töötavad. Pole ka mingi ime, kui ise lasevad tattidel lõhkuda ja saavad töötellimusi, et linnale arveid esitada. Minu poolest las lõhuvad edasi, kui linnal sellised koostööpartnerid.

Uno
Uno

Taavi elab ise ka promenaadi lähedal. Kull ta silma peal hoiab.

Uku
Uku

keegi peab ju seda tegema

wpDiscuz