5

Volikogu komisjonides soovib osaleda 10 inimest

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Haapsalu linnavalitsuse kutsele anda panus volikogude komisjonide töös on reageerinud kümme haapsallast.

Haapsalu linnavalitsuse pressiesindaja Tõnu Parbuse sõnul on kõige suurem huvi osaleda kultuurikomisjoni töös, sellest on teada andnud kuus inimest.

Üks inimene on soovinud osaleda rahandus- või revisjonikomisjoni, üks rahandus- või kommunaalkomisjoni, üks kommunaalkomisjoni ning üks õigus- või sotsiaal- ja hariduskomisjoni töös.

Haapsalu linnavalitsus kutsus novembri lõpus linnakodanikke andma panust volikogu komisjonide töös. Sooviavaldusi saab esitada veel 31. detsembrini ja soovi avaldanutega võetakse ühendust jaanuari keskel.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Tohh Ohh
Tohh Ohh

Kas tõesti on Haapsalus nagu pudru ja kapsad, kõik segamini? Haapsalu linnavalitsus kutsub linnarahvast osalema volikogu komisjonide töös. Ennekuulmatu… Tean, et linnavalitsus peaks täitma täitevvõimu kohuseid aga siin kõik vastupidi… Siiski võtsin kiiresti ette volikogu kodulehe ja seal õigus vähemalt sõnades – siiski kutsub volikogu. Selle artikli valguses jääb küll mulje, et Haapsalu linnas allub volikogu linnavalitsusele ja viimane korraldab siin elu parema äraolemise vaimus.

viimane lause
viimane lause

tohhohi kommis käib kindlalt ridala kohta, seal valitseb isamaamüüjate partokraatia ja isikukultus

Etty
Etty

I supopse that sounds and smells just about right.

Heli Kaldas
Heli Kaldas

Olen väga nõus eelneva kommentaariga.

Ahto
Ahto

Normaalne. Väike samm demokraatia poole jälle astutud.

wpDiscuz