Haapsalu põhikool on TV 10 Olümpiastardis 2. kohal

Eliis-Maria Koit (vasakul) ja Anna-Maria Vjazemski. Foto: erakogu

TV 10 Olümpiastardi 43. hooajal võistleb ka Haapsalu põhikooli võistkond, kes on pärast esimest etappi 34 kooli seas 2. kohal.

Esimesel etapil Võrus oli siit võistlemas 9 kergejõustiklast.

Nooremate, kuni 12aastaste tüdrukute teivashüppes saavutas Eliis-Maria Koit 2.11-ga kõrge 3. koha. Kristina Saumets oli 1.91-ga 8. 60 m jooksus jäi Eliis-Maria esimesena B-finaali ukse taha ning oli 68 võistleja seas tulemusega 9,20-ga 13.

Nooremate poiste 60 m jooksus sai Eric Mathias Hein 9,11-ga 20. koha 66 võistleja seas.

Vanemate, kuni 14aastaste tüdrukute teivashüppes püstitas Anna-Maria Vjazemski uue isikliku rekordi 2.51-ga ning sai 5. koha. Kati Olesk oli endast aasta vanematega võisteldes 2.21-ga 7.

60 m jooksus sai Anna-Maria Vjazemski B-finaalis 8,54-ga 10. koha 71 võistleja arvestuses. Reneli Saumets oli 8,72-ga 23-s.

Vanemate poiste 60 m jooksus sai Kevin Sakson uue rekordi 8,20-ga 13. koha 59 jooksja seas ning kaugushüppes väga pingelises konkurentsis samuti 13. koha.