Madiken

madiken@le.ee

Hetk Haapsalus peetud Hispaania - Kreeka mängust. Foto: Arvo Tarmula
Hispaania avavärava lõi Jesé Rodríguez. Foto: Arvo Tarmula

Hispaania kuni 19aastaste noortekoondis võitis täna õhtul alanud EM finaalturniiril Kreekat 2:1.

Esimesel poolajal domineeris kindlalt Hispaania. Kahe värava autoriteks olid Jesé Rodríguez ja Derik Osede.

Teisel poolajal suutis Kreeka meeskond oma mängu parandada, Dimitris Diamantakos lõi Kreekale selles kohtumises ainsaks jäänud värava.

Nii Hispaania peatreener Julen Lopetegui kui ka Kreeka peatreener Kostas Tsanas kiitsid pärast mängu Lääne Elule antud intervjuus Haapsalu staadioni mängutingimusi.

Veerand tundi enne kohtumise algust olid Haapsalu staadioni tribüünid täis ja kümned viimasel hetkel saabunud pealtvaatajad pidid leppima väljakupiirete ääres seismisega.

Loe kohtumisest pikemalt neljapäevasest Lääne Elu paberlehest!