Napp võit viis Herilased poolfinaali

Haapsalu Herilased võitsid otsustava mängu. Foto: Malle-Liisa Raigla

Neljapäeva õhtul toimus Keila tervisekeskuses Saku II liiga veerandfinaali otsustav kohtumine, mille Haapsalu Herilased napilt võitsid.

Esimesel veerandfinaali mängul jäid Herilased Keilale alla 92:98, siis kolmapäevase mängu võitsid 83:70 ja otsustava mängu võitsid 65:66.

Kogu mäng möödus tasavägiselt. Esimene veerandfinaal lõppes seisuga 20:18 Keila kasuks ja poolajale mindi juba vastaste 41:29 eduseisul, kuid kolmandal veerandajal Herilased vähendasid vahet 49:45. Viimasel veerandajal olid mõlemad võistkonnad kordamööda väikses eduseisus. Mäng lõppes Herilase punktise eduseisuga.

Herilastele tõi enim punkte Marcus Lenk – 22 punkti.

Tänu neljapäevasele võidule pääsevad Herilased Saku II liiga poolfinaali.