Herilaste valus kaotus lõpuminutitel

Marcus Lenk (nr 17) kogus viimases mängus 29 punkti ja krapsas lisaks 12 lauapalli. Foto: Malle-Liisa Raigla

Reedel jäid Haapsalu Herilased Saku II liiga kohtumises alla TalTech BS/Fensteri korvpallimeeskonnale 72:77.

Juba teist mängu järjest mängisid Haapsalu Herilased edu maha viimaste minutitega. Seitse minutit enne neljanda veerandaja lõppu juhiti 63:55. Nädal varem juhiti seitse minutit enne normaalaja lõppu BC Kalev/Cramo II vastu kuue punktiga, kuid lõpuvile fikseeris seitsmepunktise kaotuse.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!