Haapsalus jäi laps mootorratta alla

Lääne Elu

info@le.ee

Laupäeval kell 10.47 juhtus liiklusõnnetus Haapsalus Suur-Mere tänav 16 lähistel, kus 5-aastane poiss jooksis ette mootorrattale, mida juhtis 45-aastane mees. Kokkupõrke tagajärjel kaotas mootorrattur kontrolli sõiduki üle ja kukkus paremale küljele. Jalakäija toimetati Tallinna lastehaiglasse.

32 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Imelik
1 kuu tagasi

Lepime kokku et tegemist on õnnetusega ja tunneme juhtunus osalistele kaasa. Loomulikult vastutab vanem oma lapse elu ja tervise eest aga 100% kaitse selles osas puudub ja iga eksimust ei saa “kivirahe” saata. Nagu öeldakse- kes meist on süüta!

Seda et
1 kuu tagasi
Reply to  Imelik

lugesin ka ja imestasin. Laps tehakse süüdlaseks siin jututoas. Kummalised elukad. Sama muster kordub näiteks politsiteadete osas. Ka seal olen täheldanud, et kurjategija hoopis pole süüdi, vaid ikka ohver, et nii rumal oli jne.

Seda et
1 kuu tagasi
Reply to  Seda et

*politseiteadete

Marko
1 kuu tagasi
Reply to  Imelik

Peaks ka mingi süüasja lahendamisel leppima kokku, et on nii, mitte nagu seadus ette näeb.

Teadja
1 kuu tagasi
Reply to  Marko

Lepitaksegi ju kokku. Väga paljud teemad ei jõua kohtukulli ette, vaid tehakse kohtuväline lepe. Suht mõistlik on kokkuleppele jõuda, kui aega, närve ja raha kohtus käies kulutada.

Juuli
1 kuu tagasi

Oleks hea, kui polisei saaks üks kord kätte need noored, kes oma krossikatega linnas niisama kärutavad ja pläristavad. Ühel masinal on eriti jube hääl. Ja just nimelt meelega antakse gaasi juurde, et veel hullem hääl oleks. Tahaks ka teada, kus kohast nii hea hinnaga kütust jagatakse, et seda siis niisama maha sõita.
Eile oli linnas muideks palju motikaid ja isegi nende hääl oli mõistlikum ja meeldivam. Kas tõesti pole noortel muud hobi? Mine kuskile ringrajale, kui nii väga sõita meeldib.

Nonoh
1 kuu tagasi
Reply to  Juuli

Mu arust küll väga vägev…. noortel hobi

Juuli
1 kuu tagasi
Reply to  Nonoh

See pole mingi hobi, kui just nimelt on vaja endast märku anda kõigile ja selline tegevus on häiriv. Linn ei ole selleks mõeldud. Kiltsis ju peaks olema mingi ringrada metsas? Kui isegi öösel 23…1 ajal sõidetakse ringi ja kortermajade hoovidest läbi, siis on mõõt täis. Ei sõideta ainult nädalavahetustel vaid iga päev, kui ilusad ilmad. Kas tõesti ei saa sinna sumbuti otsa midagi panna või veidi vaiksemat masinat lapsele osta?

Jjj
1 kuu tagasi
Reply to  Juuli

See on kahjuks mingisugune noorte protestiliikumine või midagi taolist. Idee peaks olema protest millegi vastu, (mida ma ei tea, aga tasub vist googeldada), aga eks palju lollikesi pläristab niisama kaasa, saamata aru, mis toimub, nagu alati selliste asjadega. Kahjuks see levib jah ja ma isegi ei tea kuskohast see on alguse saanud. Soomes olles toimub see nädalavahetusel laupäeval vastu pühapäeva tavaliselt. Muidu on peale kahtteist öösel olnud siiski vaikus, aga täna oli veel pool kolm üks suurem plärinate paraad elamurajoonist läbi sõidetud.

Protest...
1 kuu tagasi
Reply to  Jjj

Heast elust lolliks läinud.

Jjj
1 kuu tagasi
Reply to  Protest...

Kah võib olla :))

Maali
1 kuu tagasi
Reply to  Juuli

Ah , mis sa lorad , ise ühe jalaga juba valgeväljal , küll varsti puhkad …….nii , et vähe pole .

Nimi (vabatahtlik)
1 kuu tagasi
Reply to  Juuli

Kas kütus on kallis?

kas
1 kuu tagasi
Reply to  Juuli

see meeletu motokamba plärin oli siis hästi meeldiv, ikka oli vaja läbi linna paarutada ja tossutada ja oma detsibelle näidata, kohalikud peavad iga nädalavahetus seda jama kannatama, haapsalu on kuurort linn, aga mitte mingi mürade genereerimise keskus, nüüd laps ka veel süüdi, et linnas kihutatakse

Roller2
1 kuu tagasi
Reply to  Juuli

Pole krossikad muide

Vasja
1 kuu tagasi
Reply to  Juuli

Tundub,et linn pole sobilik elukoht teile,kolin,mürin,plärin.Peaksite metsa elama minema,ega te juhuslikult see sarikaebaja ei ole kes raudteejaama juures elab ja aastaid juba kõigi peale kaebab,küll muru pargis liiga pikk,siis jälle lühike,tuul puhub valelt poolt jne.

Seda et
1 kuu tagasi
Reply to  Vasja

Alustame sellest, et linnas elab palju inimesi koos lähestikku. Järelikult peavad ka üksteisega arvestama, maal on teistmoodi, kui naaber elab võibolla kilomeeter kaugel, seal võid oma hobidaga vabamalt ju tegeleda. Tahan öelda, et see kes teise kaaslinlase õigusi piirab, see peab tegelikult ära kolima või siis omi “hobisid” mujal harrastama, et mitte teise kaaslinlase õigusi piirata. Jõuab pärale? Et kui sa tahad ikka öösel röökida, siis sa ei tohiks teise inimesi õigusi piirata, õigusi öörahule näiteks. Ponjol vasja?

Marko
1 kuu tagasi
Reply to  Vasja

Pigem tuleb pläristajatel kes kaaskodanikke häirivad, kusagile üksikule saarele pläristama minna.

Maali
1 kuu tagasi
Reply to  Marko

Mida sa siin sädistad , ah

Pirukas
1 kuu tagasi
Reply to  Marko

Lihtsam oleks need mõned sarivingujad ära saata ja Haapsalu oleks jälle ilus ja hea.

Huvitav
1 kuu tagasi
Reply to  Pirukas

mõtlesite sarihärijad ikka?

Nõid
1 kuu tagasi
Reply to  Juuli

Sellel motikal on kohutav hääl, pealuu seest käib läbi kui mööda sõidab. Ilmselt motika omanikul on kõrvad sellest juba esimesest sõidust kurdid ning nüüd naudib, et saab linnakodanikele närvidele käia. Vanasti olid ka nn võrrid nende hääl oli lebo selle jubeduse kõrval.

....
1 kuu tagasi
Reply to  Nõid

omakohus, see on tõhusaim ravim ilma peal

Mustik
1 kuu tagasi
Reply to  Nõid

No palju õnne siis. Pane tropid pähe kui linna peal jalutad

En.
1 kuu tagasi
Reply to  Nõid

To Nõid: Kihutajate endi kõrvu säästab korralik kiiver (nö. astronaut-tüüpi). Eile sõitsin parasjagu jalgrattaga Lahe tänaval kui kolm võrri vastu tulid. Pigistasin võrride poole jääva kõrva sõrmega kinni, kuid müra peegeldus plangult hoopis vabaks jäänud kõrva. Sumbutajad neil otseselt katki ei tundu olevat (kumin pole madal) aga mootoreid on vist tuunitud. Pöörded kah kõrged nagu võidusõidul. Linnateede kasutamine kiiruskatseks pole kindlasti sihtotstarbeline. Iseküsimus, millise juriidilise konksuga saaks minirakette ohjeldada.

Teadja
1 kuu tagasi
Reply to  En.

Vot see on vingumine, kui loete lgp. Maia! Kommenteerijale En. ei meeldi linnas ei põrin ega mürin jne. See on vingumine. Ihkab tema küll maale vaikusesse linnulaulu keskele. Teine lugu on, aga öisel ajal, kui kehtib öörahu üldiselt ringi pläristamine elamute akende all. See on aga probleem ja mitte niisama vingumine. Tehke vahet!

Maali
1 kuu tagasi
Reply to  En.

Oh ,sind , tuhajuhanit küll……või temal peegeldas , joo vähem , eks .

Teadja
1 kuu tagasi
Reply to  Maali

:)))))

Maia
1 kuu tagasi
Reply to  Juuli

Uskumatu kui palju kibestunud inimesi meil siin on,ükskõik kuhu ei satu ainult vingutakse,mitte midagi ei meeldi,nüüd on uudis õnnetusest kus mootorratas sõitis lapsele otsa ja sellist iba aetakse siin,kiiret paranemist lapsele ja jõudu vingujatele(Kareniteks kutsutakse selliseid,vaadake youtube ja otsingusse Karen.

Teadja
1 kuu tagasi
Reply to  Maia

See on ka veidi sildistamise mood juba. Nii kui keegi kurdab miskit muret, nii hakkab juba ilma teemasse süvenematta silte tulema, et näe vinguja ja mis see veel nüüd tuli…karen :))) mida veel. Te inimene ei saanud aru, et miski öine pläristamine rikub tööinimese und ja seda kurtis. Mina seda niisama vingumiseks küll ei nimetaks. Pigem on see probleem, mis peab mingigi lahenduse saama. Õõrahu on seadusega ette kirjutatud. Te kutsute üles inimesi seaduseid eirama?

Pirukas
1 kuu tagasi
Reply to  Teadja

Kui te nii arvate !!!