Tamme tänava remont algab tänavu

Malle-Liisa Raigla fotod

Haapsalu aselinnapea Innar Mäesalu kinnitas, et Tamme tänav läheb tänavu remonti.

„Hetkel toimub veel pakkujate kvalifitseerimine, nii, et võitjat öelda ei saa veel,“ ütles Mäesalu. Tamme tänavat soovib remontida kolm ettevõtet – OÜ Viamer Grupp, kes ehitab praegu Kiltsi teed, Lääne Teed OÜ ja AS Tref Nord.

Varem on Mäesalu öelnud, et Tamme tänava remont läheb plaanitud eelarvest kallimaks. Linn oli arvestanud miljoni euroga, millest 800 000 oli riigi toetus ja 200 000 linna omaosalus. Hanketingimuste järgi on ehitajal aega Tamme tänavat ehitada viis kuud.

10 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
Jaan
6 kuud tagasi

Tamme tänava kaevikud alles täitmata, isegi nid armsaid kivikesi pole suvatsetud paigaldada.Teravad servad lõhuvad rehve.

Utilitas millal lõpetate eelmisel aastal lõpetatud tööd?

Jaan
6 kuud tagasi
Reply to  Jaan

Miinustaja, sinu tegemata töö vist.

Vambola
6 kuud tagasi

Alustage ikka kohe, las tiksub see objekt mingi aastakese, teile ju tähtajad ja muud hanketingimused midagi niikuinii ei loe

Zala
6 kuud tagasi

Tore kui tehakse ja veel parem kui midagi enne valmis saaks, sest linnaruumis liikumine on juba paras labürint, eriti külalistele.

Vambola
6 kuud tagasi

Hea uudis!

Nimi
6 kuud tagasi

Kas hakkab ikka vahetult enne talve?

113
6 kuud tagasi
Reply to  Nimi

Ikka ikka siis saab talveks töö seisma panna ja kevadel raha juurde küsida

Kohalik
6 kuud tagasi
Reply to  113

Eks ta nii kisub jah…eks augustis alustavad…noh viis kuud edasi teeb jaanuar..
Seega novembrist aprillini seisab….ja ups..saabki augustiks jälle valmis.
Tüüpiline Haapsalu teedeehitus…

jalakäija
6 kuud tagasi
Reply to  Kohalik

Jääb arusaamatuks see meie linnajuhtide unisus. Talvel magavad koos karudega talveund, kevadel ärkavad, imevad veel uniselt käppa ja alles siis hakkavad tegutsema. Kas nad ei saanud juba talvel Tamme tänava hanke dokumente kokku panna ja kui raha tuli, siis saanuks ju kiiresti tegutseda. Nüüd selge, et sellise ehituse tähtajaga tuleb talv peale ja objekt kallineb. Kirjutage siis hankesse kohe sisse tähtaeg 10 kuud või siis tööde alguseks märts 2023, kui saab edukalt ettevalmistustöid teha.

Vambola to Jalakäija
6 kuud tagasi
Reply to  jalakäija

Linnasüsteemist on viimased mõtlevad inimesed ära läinud ja alles paar blondi ning aselinnapea kes isegi linna ei näi tundvat