Galerii: Haapsalus valitsevad kevad ja talv käsikäes

Malle-Liisa Raigla fotod

Iga päevaga üha soojemad ilmad muudavad linna üha kevadisemaks. Täna oli Haapsalus nii kevadisi kui ka talviseid kohti. Oli nii neid, kes nautisid kevadpäikest, kui ka neid, kes käisid veel tõukekelguga sõitmas.

4 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments
En.
2 kuud tagasi

Väga armas ülevaade Haapsalust! Hea vaheldus kohaliku ja üleilmse tülitsemise kajastamisele. PS. Tänavune talv tundub hoolimata sagedasest sulailmast lõputu. Kui talv on selline veider, milline veel suvi saab olema?

kodanik66
2 kuud tagasi

Kümmekond lasteaialast ja nende kasvataja, kes Palivere terviserajal täna jalutamas käisid, said Mati Kallemetsa käst korraliku sõimu osaliseks. Grupp nimelt ei teadnud, et terviserajal jalutamiseks tuleb helistada isiklikult Kallemetsale ja temalt luba küsida. Eriti häiris Kallemetsa, et lapsed olid lausa Haapsalust kohale sõitnud.

hoopis
2 kuud tagasi
Reply to  kodanik66

hulluks võib asi minna , kui paliverre vana hüppemäe asemele aatomi elektrijaam ja Haapsalust noarootsi aastaringne jäätee ehitatakse

uskmatu Toomas
2 kuud tagasi

Ühel pildil ilutseb ka veetorn mis on seisnud püsti üle 60 aasta sj.viimased ca kolmkümmend aastat vundamendi peale ainul 2/3 toetudes.
Rääkige veel,et möödunud ajal ei osatud ehitada ?